Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Targi CEDE 2018 w Poznaniu

Start:

Koniec:

20.09.2018

22.09.2018

Miejsce:

Adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, 60-734 Poznań


Pracujesz w branży stomatologicznej i zastanawiasz się jakie nowości w tej dziedzinie niesie za sobą 2018 rok? Jakie narzędzia na miarę XXI wieku mogą usprawnić Twoją pracę, a Twoim pacjentom oferować dodatkowe usługi? A może po prostu stomatologia leży w kręgu Twoich zainteresowań? Bądź po prostu, chcesz wypromować swój gabinet stomatologiczny? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie może Ciebie zabraknąć na Targach CEDE 2018 organizowanych w Poznaniu! To już 27 edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych, a mimo to, z roku na rok cieszy się ona jeszcze większym zainteresowaniem.

Wystawa odbędzie się już niebawem, bo od 20 do 22 września 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich mieszczących się przy ulicy Głogowskiej. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatne. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, to zarejestrowanie się na platformie panel.cede.pl/visitor/register. Jak widzisz, organizatorzy zadbali o to, aby zainteresowani wydarzeniem mogli przyjść na Targi CEDE bez ponoszenia dodatkowych kosztów – w tej sytuacji nie ma mowy o wymówkach. Musisz tam być!

Targi CEDE 2018 w Poznaniu

Źródło: znam.swidnica.pl

Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych potrwa od czwartku do soboty włącznie, a więc 3 dni. Z tego powodu, jeśli wybierasz się na nie z położonego o kilkadziesiąt kilometrów miasta, warto rozejrzeć się za noclegiem, który będzie znajdować się nieopodal miejsca targów. Hotel Ikar, który mieści się przy ulicy Solnej, dzieli Międzynarodowe Targi Poznańskie jedynie 8 minut jazdy tramwajem. Dodatkowo, hotel, który należy do sieci AMW Hotele, jest usytuowany niedaleko centrum, co w zdecydowany sposób ułatwi przemieszczanie się po magicznym mieście. Będąc w Poznaniu, nie można odmówić sobie zwiedzenia wielobarwnego Starego Rynku, Ratusza, Zamku Cesarskiego, a także podziwiania pięknego Jeziora Maltańskiego. Warto wykorzystać ten czas w pełni, a dobra lokalizacja i standard Hotelu Ikar z pewnością w tym pomoże.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Ikar w Poznaniu

Targi CEDE 2018 w Poznaniu

Źródło: cede.pl

Zanim jednak ruszysz do Poznania na 27 edycję Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych, warto zapoznać się z atrakcjami, które będą na nas czekać od 20 do 22 września. Dlaczego warto tam być?

Targi CEDE – to więcej niż wystawa

 • CEDE to idea, która schlebia ambicji, nierozerwalnie łącząc nowoczesną stomatologię z czasem teraźniejszym,
 • CEDE to wystawcy, którzy rozumieją potrzeby branży, pozwalając cieszyć się klientowi każdą dokonaną transakcją,
 • CEDE to wiedza, serwowana w jednym miejscu i czasie, dająca pewność leczenia i przewagę nad konkurencją,
 • CEDE to gwiazdy, które naprawdę błyszczą, w tym Gwiazdy (CEDE), które każdy może mieć w swoim gabinecie,
 • CEDE to spotkania, które budzą uśmiech, w przelotnym uścisku pomiędzy zwiedzaniem a wykładami lub podczas wieczornej integracji,
 • CEDE to atrakcje, które kreują trendy, pozwalając raz na zawsze wykreślić z dentystycznego słownika języka polskiego sformułowanie „jechać na targi”.

Dla zwiedzającego:

 • CEDE to wydarzenie, które przestaje być wyłącznie oknem wystawowym branży, to projekt, który daje dużo więcej niż klasyczna wystawa.
 • CEDE to wydarzenie, które pozwala dotrzymać kroku nowoczesnej stomatologii, zarówno w wymiarze wiedzy jak i sprzętu, materiałów czy narzędzi.
 • CEDE to projekt, który kumuluje, to co najlepsze w stomatologii, w jednym czasie i w jednym miejscu, aspirujący do roli przewodnika w zawodowych wyborach stomatologa, higienistki, asystentki czy technika.
 • CEDE to nowości na stoiskach wystawców z Polski i zagranicy. W Poznaniu prezentują się rodzinne firmy producenckie, dystrybutorzy oraz światowi giganci. To okazja to testów, porównań i negocjacji.
 • CEDE to sprawdzona wiedza prezentowana przez uznanych specjalistów, taka, która pozwala bezpiecznie i skutecznie leczyć oraz podnosić kompetencje i umiejętności.
 • CEDE to unikalne projekty edukacyjne: Kongres Unii Stomatologii Polskiej (integracja najważniejszych towarzystw i organizacji – wykłady i warsztaty), Naukowy Zawrót Głowy (najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie oraz studenckie – sesja otwarta), sympozja satelitarne, fora edukacyjne (Stomatologia 3.0, Dental Club, Business Dental Forum – sesja otwarta).
 • CEDE to kreatywne projekty towarzyszące – internetowy plebiscyt „Gwiazdy CEDE” wyłaniający najpopularniejsze produkty stomatologiczne, debaty eksperckie czy imprezy integracyjne (np. brejkDENS – z turniejem bilardowym, pokazami mistrza świata i warsztatami salsy.)
 • CEDE to projekt, który chce rozwijać polską stomatologię. (Źródło: cede.pl)

Przekonany? Mamy nadzieję, że tak! Widzimy się w drugiej połowie września. Do zobaczenia!

14.08.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy