Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Sucha

Zamek Czocha

Zamek Czocha, Sucha

 • Sucha 59-820 Leśna
 • tel: 75 721 15 53
 • fax: 75 724 22 30

Żywe lekcje historii – oferta dla szkół

ŻYWE LEKCJE HISTORII NA ZAMKU CZOCHA

 

W ramach szerokiej działalności edukacyjnej Zamku Czocha proponujemy wszystkim zainteresowanym szkołom podstawowym i ponadpodstawowym ofertę żywych lekcji historii, które miałyby się odbywać w murach zamkowych.

Podczas zwiedzania zamku, dzieci i młodzież szkolna mogłaby uzyskać informację nt. czasów średniowiecza i innych epok, budowy zamków, ich przeznaczenia, wyposażenia i uzbrojenia rycerzy epoki średniowiecza …

Nadto szkolna młodzież przechodząc przez zamkowe komnaty poznawałaby różne epoki towarzyszące budowlom historycznym.

W ramach żywej lekcji historii istnieje również możliwość poznania różnego rodzaju umundurowania, zaczynając od czasów średniowiecza na czasach współczesnych kończąc, ze szczególnym naciskiem na mundur żołnierza polskiego.

W zależności od wielkości grup, lekcje historii odbywałyby się w zbrojowni zamkowej lub w pomieszczeniu odpowiednim do ilości uczestników

Ponadto zamek Czocha otwarty jest również na sugestię szkół, co do tematów żywych lekcji historii w murach zamkowych.

Historia, która Cię zaciekawi!

 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami,
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa – Osoba do kontaktu: Iwona Kisło
 • tel:  75 72 11 553 wew. 47, kom. 695 550 592 e-mail: i.kislo@amwhotele.pl
Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót

  Nasi partnerzy