Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Łódź

Hotel
Reymont

Hotel Reymont Łódź

 • ul. Legionów 81
  91-072 Łódź
  woj. łódzkie
 • tel: 42 633 80 23
  fax: 42 633 80 23
 • reymont@amwhotele.pl

Zorganizuj konferencje w hotelu Reymont

 

 

 

 

 

 

 

„Zorganizuj konferencje w hotelu Reymont”

 

Serdecznie zapraszamy :-)

 

 

 

 

 

 

Oferujemy wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej wraz z jednorazową przerwą kawową w cenie 20 zł/osoba.

 

 

 

 

W cenie usługi całodniowy wynajem sali konferencyjnej wyposażonej w: projektor multimedialny, ekran, mikrofon, flipchart, przypory do pisania, dostęp do Internetu oraz jednorazową przerwę kawową składającą się z kawy, herbaty, wody, soków, kruchych ciasteczek.

 

 

 

 

 

 

Promocja obowiązuje do końca 2018 roku.

 

Warunki rezerwacji:

 • Podane ceny zwierają podatek VAT.
 • Oferty dotyczy wynajmu sali konferencyjnej wraz z jednorazową przerwą kawową.
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
 • Wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa, na hasło: „Zorganizuj konferencje w hotelu z jednorazową przerwą kawową”
 • tel. (42) 633 80 23; e-mail: reymont@amwhotele.pl 
Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót
  

  Nasi partnerzy