Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Sucha

Zamek Czocha

Zamek Czocha, Sucha

 • Sucha 59-820 Leśna
 • tel: 75 721 15 53
 • fax: 75 724 22 30

Zaczarowane Andrzejki w Zamku Czocha 30.11.2018r.

Mroczne zamczysko na jedną noc zmieni się w salę balową. Mało kto jednak świadomy jest, że oprócz ludzi bawić się będą i duchy.

Duchy tych, z którymi chodziło się na stronę, tych które od wieków przepowiadały przyszłość, tych które specjalizowały się w wróżbiarstwie.

Zabawa Andrzejkowa to nie tylko tańce i wytapiany wosk…

30 listopada zamek zmieni się w klimatyczną magiczną twierdzę!!!

Tradycyjne wróżby,

Loch czarownicy

Zamkowe duchy,

Przywołanie Białej Damy.

Etiudy teatralne

i wiele innych atrakcji

 

 

 

Cena Imprezy Andrzejkowej: 140,00 zł/osoba

Warunki rezerwacji:

 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami
 • Podane ceny zawierają podatek VAT
 • Wymagane jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub e-mailowej:

tel:  75 72 11 185, e-mail: zamekczocha@amwhotele.pl

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót
  

  Nasi partnerzy