Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

Poznań

Hotel
Ikar

Hotel Ikar Poznań

 • ul. Solna 18
  61-736 Poznań
  woj. wielkopolskie
 • tel: 61 658 71 05
  fax: 61 658 71 15
 • ikar@hotelewam.pl

Wieczorki taneczne w Hotelu Ikar

Restauracja Hotelu Ikar w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa na wieczorki taneczne,

które od dnia 01.06.2016 r. do 31.08.2016 r. będą organizowane w każdą środę. Zabawa zaczyna się o godz. 18.00, a kończy o godz. 22.00.
Wstęp jedynie 10 zł. Menu podawane z karty.

Do dnia 31.05.2016 r. wieczorki będą organizowane tak jak w chwili obecnej czyli środy i czwartki.

Zabawa przy muzyce DJ’a.

Kontakt:

telefon: 61 658 71 05

email: ikar@hotelewam.pl

 

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez Grupę Hoteli WAM Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Grupę Hoteli WAM Sp. Z o.o. z siedzibą w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa Hoteli WAM Sp. z o.o. w Krakowie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót