Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

WIECZORKI TANECZNE

CZWARTKOWE WIECZORKI TANECZNE

od godz. 17.00 do godz. 22.00

Wstęp 10 PLN/os.

ZAPRASZAMY !

Restauracja w Hotelu Neptun

ul. Jana z Kolna 8

81-351 Gdynia

 • Oferta dostępna w każdy czwartek
 • Liczba miejsc ograniczona

Warunki rezerwacji:

 • Podane ceny zawierają podatek VAT
 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub mailowa:

tel. 261-26-60-07; 261-26-60-56; 693-080-460; e-mail: restauracja.neptun@amwhotele.pl

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót
  

  Nasi partnerzy