Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

Sucha

Zamek Czocha

Zamek Czocha, Sucha

 • Sucha 59-820 Leśna
 • tel: 75 721 15 53
 • fax: 75 724 22 30

Sylwester 2017/2018

PRZYWITAJ Z NAMI NOWY ROK!

Muzyka taneczna, zabawa przy muzyce zespołu ,,KANAH”,

Wykwintne menu z ciepłymi daniami, alkohole, napoje,

O północy przywitamy Nowy Rok z lampką szampana przy blasku fajerwerków.

Koszt: 700,00 zł od pary.

 

Gwarantujemy wspaniałą zabawę!

 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami,
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa:
 • tel:  75 72 11 553, e-mail: zamekczocha@amwhotele.pl
Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez Grupę Hoteli WAM Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Grupę Hoteli WAM Sp. Z o.o. z siedzibą w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa Hoteli WAM Sp. z o.o. w Krakowie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót

  Nasi partnerzy