Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Łódź

Hotel
Reymont

Hotel Reymont Łódź

 • ul. Legionów 81
  91-072 Łódź
  woj. łódzkie
 • tel: 42 633 80 23
  fax: 42 633 80 23
 • reymont@amwhotele.pl

Specjalna cena dnia

Szanowni  Państwo,

Dla Gości naszej Spółki przygotowaliśmy specjalną ofertę na kod promocyjny „AMWHOTELE” ze specjalną ceną dnia  w sieci  na wybrane pokoje.

DROGI GOŚCIU OD UZYSKANIA RABATU DZIELĄ CIE 4 KROKI:

1. Wejdź  na nasza stronę

2. Wybierz hotel i termin pobytu.

3. Wybierz znajdującą się na czerwonym pasku zakładkę „KOD PROMOCYJNY”  i umieść w niej hasło AMWHOTELE

4. Wybierz ponownie datę i ciesz się z otrzymanego rabatu

 

 

Rabat obowiązuje we wszystkich naszych Hotelach

 

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót
  

  Nasi partnerzy