Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Warszawa

Hotel
Mazowiecki

Hotel Mazowiecki Warszawa

Specjalna cena dnia

Szanowni  Państwo,

Dla Gości naszej Spółki przygotowaliśmy specjalną ofertę na kod promocyjny „AMWHOTELE” ze specjalną ceną dnia  w sieci  na wybrane pokoje.

 

DROGI GOŚCIU OD UZYSKANIA RABATU DZIELĄ CIE 4 KROKI:

1. Wejdź  na nasza stronę

2. Wybierz hotel i termin pobytu.

3. Wybierz znajdującą się na czerwonym pasku zakładkę „KOD PROMOCYJNY”  i umieść w niej hasło AMWHOTELE

4. Wybierz ponownie datę i ciesz się z otrzymanego rabatu

 

 

Rabat obowiązuje we wszystkich naszych Hotelach

 

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót
  

  Nasi partnerzy