Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

Szczecin

Hotel
Rycerski

Hotel Rycerski Szczecin

 • ul. Potulicka 1a
  70-230 Szczecin
  woj. zachodniopomorskie
 • tel: 91 814 66 01                                                                                                                                                                                    komórka: 693 080 364
  fax: 91 488 81 64
 • rycerski@hotelewam.pl

Restauracja Rycerska zaprasza

Restauracja Rycerska, czyli niepowtarzalny klimat i wyśmienite potrawy.

Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór?

Nie wiesz dokąd się wybrać?

Masz ochotę na niesamowite doświadczenie kulinarne?

Kameralna Restauracja Rycerska zaprasza do rezerwacji!

Dzięki niesamowitym propozycjom Szefa Kuchni i profesjonalnej obsłudze, odwiedzisz Restaurację i nie będziesz chciał wyjść!

Zarezerwuj stolik w recepcji i odbierz voucher z rabatem 5% na cały rachunek – promocja obowiązuje dla gości hotelowych.

Sprawdź wyjątkową ofertę klikając na strzałki >>>  .

Warunki rezerwacji:

 • Wymagane jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji telefonicznie lub e-mailowo:

tel: 91 814 66 01;  693 080 520; e-mail: m.dudek@hotelewam.pl

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez Grupę Hoteli WAM Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Grupę Hoteli WAM Sp. Z o.o. z siedzibą w Krakowie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Grupa Hoteli WAM Sp. z o.o. w Krakowie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót