Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Kraków

Hotel
Royal

Hotel Royal Kraków

Promocja sąsiedzka w Hotelu Royal

Królewskie miasto – królewska gościnność!

 

Pakiet „Promocja sąsiedzka w Hotelu Royal obowiązuje do końca 2017 roku, z wyłączeniem Świąt Wielkiej Nocy, Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

 

Pakiet zawiera:

 • 30% zniżki na nocleg dla gości osoby zameldowanej w Krakowie

Promocja na hasło „Promocja sąsiedzka”

 

Jeśli jesteś z Krakowa i chcesz w wyjątkowy sposób przyjąć swoich gości, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Warunki rezerwacji:

 • Oferty nie można łączyć z innymi promocjami
 • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub e-mailowa:

       tel: 12 421 35 00, e-mail: royal@amwhotele.pl

 

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót

  Nasi partnerzy