Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Warszawa

Hotel
Belwederski

Hotel Belwederski Warszawa

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” w Hotelu Belwederski

W ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną, w terminie 05-07 października 2018 obniżamy ceny o połowę w

Hotelu Belwederski w Warszawie

 

 

    oferujemy  50% zniżki na noclegi  Dotyczy tylko pokoi biznes i studio.

 

·         Śniadanie wliczone w cenę noclegu,

·         Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu,

·         Dzieci do lat 6 pobyt bezpłatny jeżeli śpią na obecnych łóżkach,

– Promocja obowiązuje 05-07 października 2018

– Oferta nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi

 

 

– Rezerwacji należy dokonać za pomocą podanego niżej formularza
lub telefonicznie 22 840 40 11
 na hasło „Weekend za pół ceny

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót

  Nasi partnerzy