Promocje

Filtruj

Wybierz hotel

Wybierz promocję

AMW Hotele

Szczecin

Hotel
Rycerski

Hotel Rycerski Szczecin

 • ul. Potulicka 1a
  70-230 Szczecin
  woj. zachodniopomorskie
 • tel: 91 814 66 01                                                                                                                                                                                   komórka: 693 080 364
  fax: 91 488 81 64
 • rycerski@amwhotele.pl

Oferta na wigilie firmowe w Restauracji Rycerska

Już niedługo Wigilia i Boże Narodzenie… Z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie do organizacji świątecznych spotkań firmowych w Hotelu Rycerski. Specjalnie na tą okazję nasz Szef Kuchni przygotował różnorodne propozycje menu, pośród których znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnych świątecznych potraw jak i Ci, którzy lubią oryginalne połączenia smakowe.

 

 

Nasz hotel oddaje do Państwa dyspozycji różnorodne sale, w zależności od potrzeb i liczby gości. Oferujemy również miejsca noclegowe.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami menu. Istnieje również możliwość ustalenia menu indywidualnie, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oczekiwań i budżetu.

 

Zapraszamy do składania zamówień:

tel. 91 814 66 01; e-mail: rycerski@amwhotele.pl

Zarezerwuj promocje


 • Data przyjazdu

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie przez AMW Hotele Sp. z o.o.

  Pokaż pełną treść zgody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez AMW Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest AMW Hotele Sp. z o.o. w Warszawie.
  Uwaga! Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z dokonaniem rezerwacji, służy tylko do zgłoszenia chęci skorzystania z danej promocji. Potwierdzenie dostepnosci terminu rezerwacji, a takze możliwosci otrzymania dodatkowych rabatów dokonywane jest przez bezposredni kontakt z naszym pracownikiem drogą mailową lub telefoniczną.
  powrót

  Nasi partnerzy