Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Poznańskie Targi Piwne 2018

Start:

Koniec:

09.11.2018

10.11.2018

Miejsce:

Adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, 60-734 Poznań


Tym razem, coś dla miłośników piwa, ale nie tylko. Wśród tłumu będzie można wypatrzeć także producentów, dystrybutorów i importerów piw rzemieślniczych. Nie zabranie również właścicieli restauracji oraz barów. Mowa oczywiście o coraz popularniejszych Poznańskich Targach Piwnych.

9-10 listopad 2018 – to właśnie na przestrzeni tych dni odbędzie się kolejna edycja targów. Warto zapisać tą datę w kalendarzu, bo jest to wydarzenie, które z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych i Ciebie także nie powinno tam zabraknąć! Tak, jak w poprzednich latach, targi odbędą się w Międzynarodowych Targach Poznańskich przy ulicy Głogowskiej.

Poznańskie Targi Piwne 2018

Źródło: piwnyrap.pl

Na Targach Piwnych czekać będzie na nas wiele atrakcji. Międzynarodowa konferencja, prestiżowe konkursy czy koncert zespołu Akurat to kilka z nich. Jeśli zatem rozważasz swój udział w tym wydarzeniu, zdradzimy gdzie będziesz mógł nabyć bilet wstępu. Otóż, wejściówkę można kupić na oficjalnej stronie targów targipiwne.pl, a jej koszt to 20zł w przypadku biletu jednodniowego bądź w przypadku dwudniowego – 35zł.

Jeśli na co dzień nie mieszkasz w Poznaniu, a jesteś zdecydowany, aby przyjechać na to wydarzenie, warto zapewnić sobie nocleg w dogodnej lokalizacji. Dobre usytuowanie hotelu nie tylko ułatwi dotarcie na ulicę Głogowską, gdzie odbędą się Poznańskie Targi Piwne 2018, ale także zwiedzenie urokliwego miasta.

Hotel Ikar, który usytuowany jest przy ulicy Solnej, oddalony jest od miejsca targów o jedynie 9 minut jazdy tramwajem, który kursuje średnio co 10 minut. Jednocześnie, kilka kroków dzieli go od najważniejszych punktów na mapie Poznania. Hotel Ikar to także gwarancja dobrych cen pokoi oraz profesjonalna obsługa.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Ikar Poznań

Poznańskie Targi Piwne 2018

Źródło: beerfreak.pl

Poniżej prezentujemy program wydarzeń na scenie. Co nas czeka na Targach Piwnych 2018? Zobaczcie sami!

Targi Piwne 2018 – piątek (źródło: targipiwne.pl)

 • 16:00 PIWO – ODWIECZNY TOWARZYSZ CZŁOWIEKA
  O początkach przygody ludzi z piwem i naukowych hipotezach jak to się wszystko zaczęło. Ewolucja piwowarstwa od czasów starożytnych, po współczesne, z uwzględnieniem najważniejszych trendów i procesów związanych z tym rodzajem działalności wytwórczej. Z prelekcji dowiecie się również jaka była rola piwa w społeczeństwach oraz jego pozycja na tle innych napojów alkoholowych i niealkoholowych na przestrzeni wieków.
 • 18:00 CO MA W SPOJRZENIU MARIOLA I CZY REKLAMA PIWA MOŻE NAS JESZCZE ZASKOCZYĆ?
  Jak reklamować produkt, którego reklamować nie można? Jak poradzić sobie z systemem, nie rozjuszyć Rady Etyki, a przy tym podbić serca konsumentów? Ma być zabawnie czy patetycznie? Młodzieżowo czy robotniczo? No i gdzie są kobiety? Sprawdzimy kto jest tu tylko tymczasem, komu chce się ż, kto woli do puszczy na żubry, dla kogo wszystko jasne i w końcu, komu po głowie chodzi Mariola. Wzniesiemy toast za dobre reklamy, przełkniemy słabsze, sprawdzimy, co mogą mniejsi gracze i spróbujemy nikogo nie wpienić. Jeśli się nie uda – trudno. Wypijemy, co nawarzymy.
 • 18:30 PIWNA JOGA
  Coś dla ciała i coś dla ducha czyli joga z piwem w ręku! Bierzcie szklanki i pędźcie pod scenę!
 • 19:00 FLORALIA
 • 20:00 PIWNA JOGA
  Coś dla ciała i coś dla ducha czyli joga z piwem w ręku! Bierzcie szklanki i pędźcie pod scenę!
 • 21:00 KONCERT AKURAT

Targi Piwne 2018 – sobota (źródło: targipiwne.pl)

 • 14:00 PSZCZOŁA W MIEŚCIE – NAJINTELIGENTNIEJSZY OWAD ŚWIATA
 • 15:30 BARTŁOMIEJ LENARD
 • 16:00 PIWNA JOGA
  Coś dla ciała i coś dla ducha czyli joga z piwem w ręku! Bierzcie szklanki i pędźcie pod scenę!
 • 16:30 GALA FINAŁOWA POZNAŃSKIEGO KONKURSU PIW DOMOWYCH
  Domowi piwowarzy po raz dziesiąty stanęli w szranki w Poznańkim Konkursie Piw Domowych. Zwycięzcą zostanie autor najlepszego piwa, zgłoszonego w jednej z trzech kategorii: Weissbier, Belgian Dubbel i Herbal Ale.
 • 17:00 WYNIKI PIWNEJ MATURY
  Przyznać się! Który oblał piwną maturę w zeszłym roku? Mamy dobrą wiadomość – startujemy z naszym egzaminem raz jeszcze. Szykujcie jakieś dobre piwo, rozgrzejcie trochę szare komórki i raz jeszcze sprawdźcie swoją wiedzę! W piątek serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na stoisko Piwnej Matury by wziąć udział w egzaminie, a w sobotę wpadnijcie pod scenę na podsumowanie, krótkie omówienie pytań i oczywiście rozdanie nagród.
 • 17:30 PIWNA JOGA
  Coś dla ciała i coś dla ducha czyli joga z piwem w ręku! Bierzcie szklanki i pędźcie pod scenę!
 • 18:00 GALA FINAŁOWA KONKURSU PIW RZEMIEŚLNICZYCH
  Konkurs Piw Rzemieślniczych organizowany przez Browamator od 2007 roku to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce, kierowany do browarów rzemieślniczych. Konkurs ten już po raz czwarty swoje rozwiązanie będzie miał podczas Poznańskich Targów Piwnych! Zapraszamy do udziału w gali finałowej i wręczeniu nagród zwycięzcom!
 • 21:00 KONCERT FUNKY FLOW
10.10.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy