Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

MeetUp 2018 Kraków

Start:

Koniec:

01.09.2018

01.09.2018

Miejsce:

Adres:

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków


Śledzisz na bieżąco filmy umieszczane przez znanych youtuberów? Chciałbyś spotkać ich i poznać bliżej? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to nie powinno Ciebie zabraknąć na kolejnej edycji MeetUp 2018! To największe wydarzenie YouTube, jakie jest cyklicznie organizowane w Polsce. Event odbędzie się już niebawem, bo już 1 września 2018 roku w Krakowie. Kogo będziemy mogli wypatrywać na Tauron Arenie? Na MeetUp’ie pojawią się między innymi: Rezigiusz, Życie na Wózku oraz Red Lipstick Monster.

Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy – do wydarzenia nie zostało już wiele czasu, dlatego są to ostatnie chwile by nabyć bilet na MeetUp 2018. Koszt wejściówki waha się od 50 do 1000zł, w zależności od wagi i ilości przywilejów jakie czekają zainteresowanego. Bilety można nabyć na platformie biletin.pl.

MeetUp 2018 Kraków

Źródło: APYnews.pl

MeetUp 2018 planowo trwa do godziny 19:00, jednak po głównym wydarzeniu youtuberzy wraz z częścią fanów udają się na After Party. Zarówno dla tej grupy, jak i dla tych, którzy przyjechali z odległych miast i korzystając z okazji chcieliby zwiedzić urokliwy Kraków, ważne jest znalezienie noclegu w dobrej lokalizacji.

Hotel Royal w tym przypadku będzie strzałem w dziesiątkę! Hotel umiejscowiony przy ulicy Świętej Gertrudy, umożliwi bezproblemowe przemieszczanie się po całym mieście. Na MeetUp 2018 dotrzesz tramwajem w zaledwie 10 minut, który kursuje na tej linii co niespełna 6 minut. Ponadto, doskonała lokalizacja Hotelu Royal daje możliwość zwiedzenia najważniejszych punktów z mapy Krakowa, nie tracąc przy tym czasu na poruszanie się środkami komunikacji. Rynek Główny i Wawel – miejsca, które bezdyskusyjnie należy odwiedzić – mieszczą się w promieniu 1 km.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś: Hotel Royal w Krakowie

MeetUp 2018 Kraków

Nim jednak wyruszysz na MeetUp 2018 ważne jest zapoznanie się z tym, jaki content charakteryzuje poszczególne gwiazdy polskiego YouTube’a. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Rezi to jeden z najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Rozpoczął swoją działalność na YouTube w 2010 roku na koncie reZiGaming, reZiPlayGames, reZiPlayGamesAgain, a teraz ReZigiusz. Na chwilę obecną osiągnął 3 310 255 widzów, a na Facebook’u polubiło go 1 169 820 osób. O życiu prywatnym wiemy tyle, że nazywa się Remigiusz Jakub Wierzgoń i ma ponad 20 lat. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim.

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana także jako Red Lipstick Monster (ur. 9 czerwca 1986 roku w Elblągu) – polska youtuberka, wizażystka i kosmetolog, w 2018 roku jurorka w konkursie Face Awards. Prowadzi kanał na Youtube o tematyce urodowej. Obecnie mieszka w Warszawie. Jest uznawana za jedną z najistotniejszych influencerek branży beauty w Polsce. Jej social media śledzi około 3 milionów użytkowników, a sam kanał na Youtube subskrybuje 1,1 miliona osób.

Łukasz Jacek Jakóbiak (ur. 24 czerwca 1983 w Kozienicach) – polska osobowość internetowa, twórca i prowadzący programów internetowych – „20m2”, „Jak mieszkają gwiazdy?” i „Przyjaciele kawalerki”, a także mówca motywacyjny i inspiracyjny.

8.08.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy