Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Late Summer Festival w Poznaniu

Start:

Koniec:

01.09.2018

01.09.2018

Miejsce:

Adres:

Meta Toru Regatowego Malta

Wiankowa 3, 61-131 Poznań


Lato powoli zbliża się ku końcowi, a Ty zastanawiasz się w jaki sposób je pożegnać? W takim razie nie może Ciebie zabraknąć na Late Summer Festival! To pierwsza edycja nowego, miejskiego festiwalu, na którym koncerty odbywać będą się na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta! Nie zabraknie także specjalnej strefy gastronomicznej z food truckami.

To ogromne wydarzenie będzie miało miejsce już 1 września 2018 roku w Poznaniu. Na Maltańskiej Scenie Muzycznej zagrają między innymi Tom Odell, Nosowska, Daria Zawiałow oraz Ralph Kaminski.

Bilety na Late Summer Festival rozchodzą się w zawrotnym tempie, dlatego jeśli chcesz posłuchać światowej klasy artystów, wejdź na stronę biletomat.pl. Koszt wejściówki to 149zł w przypadku miejsca stojącego, zaś na trybunach (miejsca nienumerowane) 170zł .

Late Summer Festival w Poznaniu

Źródło: pik.poznan.pl

Mając na uwadze fakt, że festiwal trwać będzie do późnych godzin wieczornych, a Ty zdecydowałeś się przyjechać na to wydarzenie z innego miasta, warto pomyśleć o znalezieniu noclegu, który będzie mieścił się w dogodnej lokalizacji. Poznań to piękne miasto, które oferuje wiele punktów wartych zobaczenia. Aby móc zwiedzić jak najwięcej, hotel w centrum miasta byłby najlepszym rozwiązaniem. Za dobre usytuowanie oraz standard miejsca często trzeba jednak zapłacić więcej. Inaczej jest w przypadku Hotelu Ikar, który jest doskonałym połączeniem jakości oraz przystępnej ceny. Hotel Ikar mieści się przy ulicy Solnej, dzięki czemu w zaledwie 15 minut dotrzesz na miejsce organizowanego Late Summer Festival.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Ikar Poznań

Zanim jednak wybierzesz się na ten niezapomniany festiwal, warto zapoznać się z życiorysem największych gwiazd wieczoru. Poniżej zapoznasz się z krótkim opisem Tomasa Odella, Katarzyny Nosowskiej oraz Raphla Kaminskiego.

Late Summer Festival w Poznaniu

Thomas Peter Odell

Angielski piosenkarz i autor tekstów. W 2012 roku wydał swój debiutancki utwór „Songs from Another Love”, zdobywając nagrodę „Critics Choice Award” na brytyjskim rynku filmowym. Jego debiutancki album „Long Way Down” został wydany 24 czerwca 2013 roku. Jego drugi album studyjny, Wrong Crowd, został wydany 10 czerwca 2016 r.

Katarzyna Nosowska

Polska piosenkarka, autorka tekstów, wokalistka zespołu rockowego Hey (1992), laureatka nagrody Paszport „Polityki” (1993) i wielokrotnie Nagród Muzycznych „Fryderyk”; członkini Akademii Fonograficznej Związku Producentów Audio-Video (ZPAV); felietonistka.

Ralph Kaminski

Właściwie Rafał Stanisław Kamiński – polski piosenkarz, kompozytor i autor piosenek. W 2011 roku za utwór „The Hill” zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu „Carpathia 2011”. Po konkursie został dostrzeżony przez Marka Kościkiewicza, który zaproponował mu współpracę menedżerską. W 2012 roku wziął udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu X Factor. Podczas eliminacji wykonał utwór „Don’t Know Why” Norah Jones. Ostatecznie przeszedł do kolejnej rundy, jednak odpadł na etapie tzw. „bootcampu”. W 2013 roku odebrał główną nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA” 2013. Od tego samego roku gra koncerty ze swoim zespołem My Best Band In The World.

W 2014 roku był nominowany do nagrody artNoble w kategorii „Muzyka”. 6 czerwca 2016 roku wystąpił na koncercie „Scena alternatywna” podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 14 listopada tego samego roku ukazała się jego debiutancka płyta studyjna zatytułowana Morze. Album promowany był przez single: „Podobno”, „Zawsze” i „Meybick Song”. W tym samym roku nagrał singiel „Lights” z Maciejem „MaJLo” Milewskim.

W 2017 roku wystąpił na Open’er Festival wraz z zespołem.

6.08.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy