Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Years & Years w Warszawie

Start:

Koniec:

01.02.2019

01.02.2019

Miejsce:

Adres:

Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR

Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa


Rok 2019 przyniesie nam wiele koncertów zagranicznych artystów muzyki POP, ale nie tylko! Na polskiej scenie zabrzmią także elektroniczne dźwięki. Dla zwolenników energicznej muzyki, zaplanowano koncert brytyjskiego zespołu Years & Years.

Zespół Years & Years został założony 8 lat temu w Londynie, w skład którego wchodzą: Olly Alexander, Mikey Goldsworthy, a także Emre Türkmen. Ich muzyka została opisana jako mieszanka R&B, electropopu i elementów house’u z lat 90. Mimo młodego wieku i niskiego stażem zespołu, na swoim koncie mają wiele sukcesów. Przełomowym dla nich okresem był rok 2015, w którym otrzymali prestiżową nagrodę BBC Sound of 2015. Tego samego roku zostali nominowani także do Critics Choice Award i The Brit Awards 2015.

Koncert Years & Years w Warszawie

Źródło: gloswielkopolski.pl

Years & Years będziemy mogli usłyszeć 1 lutego 2019 na warszawskim Torwarze. Artyści zagrają dla swoich fanów największe hity od początku istnienia zespołu, takie jak „King” czy „Desire”.

Bierzesz pod uwagę udział w koncercie Years & Years? Śpiesz się z zakupem biletu! Ogłoszenie koncertu brytyjskiej grupy przyciąga ogromną ilość zainteresowanych wydarzeniem. Podpowiemy, że wejściówki nabyć można między innymi na platformie eBilet.pl, a ich cena to 149 zł w przypadku miejsc stojących na płycie, zaś w przypadku miejsc siedzących na trybunach – 139 zł.

Mieszkasz w odległym od Warszawy miejscu, a mimo to jesteś zdecydowany, aby brać udział w wydarzeniu? Zadbaj o nocleg w dogodnej lokalizacji, która pozwoli Tobie na szybkie dotarcie, jak i powrót z Torwaru. Będąc w Warszawie nie można odmówić sobie również zwiedzenia choć kilku z listy najważniejszych i najciekawszych punktów miasta.

Hotel Belwederski bądź Hotel Mazowiecki, dzieli Torwar jedynie 12 minut jazdy autobusem. Usytuowanie hoteli umożliwia także bezproblemowe dotarcie do każdej części Warszawy. Z łatwością trafisz na Stare Miasto, pod Pałac Kultury czy Królikarni. Nadal nie jesteś przekonany? Hotel Belwederski oraz Hotel Mazowiecki należą do sieci AMW Hotele, które są gwarancją wysokiego standardu, profesjonalnej obsługi, a przy tym dobrej ceny.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Mazowiecki Warszawa / Hotel Belwederski Warszawa

Koncert Years & Years w Warszawie

Źródło: musiclife.pl

Zatrzymamy Ciebie jeszcze na chwilę, dobrze? Uważamy, że zbyt mało czasu poświęca się rozmowom o osiągnięciach zespołu Years & Years, których, tak jak wspomnieliśmy wyżej, jest wiele. Z tego względu postanowiliśmy przybliżyć Tobie najważniejsze z nich, a także pokrótce opowiedzieć ich historię. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Do zobaczenia na koncercie!

Years & Years

Years & Years to brytyjski zespół synth-pop, założony w Londynie w Wielkiej Brytanii. Zespół składa się z trzech osób: Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Türkmen. Muzyka Years & Years została opisana jako electropop, mieszająca R&B i elementy z lat dziewięćdziesiątych. Debiutancki album studyjny zespołu, Communion, zadebiutował na pierwszym miejscu na brytyjskiej liście albumów w lipcu 2015 roku i był najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem roku w Wielkiej Brytanii.

Ich największy hitowy singiel „King” z debiutanckiego albumu Communion osiągnął numer jeden na brytyjskiej liście Singles Chart w marcu 2015 r., a także szczyt pierwszej dziesiątki list przebojów w Australii, Austrii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Republika Irlandii i Szwajcaria. Ich singiel „Shine” z tego samego albumu osiągnął numer dwa na brytyjskiej liście singli.

W kwietniu 2018 r. ogłosili wydanie drugiego albumu studyjnego Palo Santo, w którym pojawiają się single „Sanctify” i „If You’re Over Me”, z których ostatnia trafiła do pierwszej dziesiątki w Wielkiej Brytanii. Album zawiera świat dystopijny składający się z robotopodobnych istot o nazwie Androidy i ludzi jako mniejszości i został wydany 6 lipca 2018 roku.

26.11.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy