Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Within Temptation w Poznaniu

Start:

Koniec:

26.10.2018

26.10.2018

Miejsce:

Adres:

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Głogowska 14, 60-734 Poznań


Po 4 latach nadszedł długo oczekiwany moment dla fanów zespołu Within Temptation – na początku 2018 roku odbyła się premiera siódmego z kolei krążka. Ale to nie wszystko! Z okazji premiery zorganizowana została trasa obejmująca 33 miasta, a wśród nich znajduje się między innymi…Poznań! Koncert odbędzie się już 26 października 2018 roku o godzinie 18:00 w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bezsprzecznie, będzie to jedno z tych wydarzeń, o których będzie bardzo głośno!

Źródło: waszawawa.pl

Źródło: waszawawa.pl

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w bilety, a chcieliby posłuchać Within Temptation na żywo, podpowiadamy, gdzie można je nabyć. Wejściówki dostępne są na platformie ticketpro.pl, a ich cena wynosi, dla miejsc siedzących, 150zł, z kolei dla stojących – 130zł.

Jako, że koncert potrwa do późnych godzin wieczornych, zachęcamy tych z Was, którzy postanowią przyjechać z oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów miasta, aby spędzić weekend w Poznaniu i skorzystać z licznych atrakcji, które oferuje. W pierwszej kolejności, organizując wyjazd, warto pomyśleć o noclegu w dobrej lokalizacji, a następnie o punktach, które warto odwiedzić.

Hotel Ikar oddalony jest od ulicy Głogowskiej 14, a więc miejsca koncertu Within Temptation, o jedyne 7 minut jazdy pociągiem. Ponadto, usytuowanie hotelu, który należy do sieci AMW Hotele, umożliwia przemieszczanie się bez trudu po każdej części miasta. W kilka chwil dotrzesz na Stare Miasto, Ratusz czy Ostrów Tumski. Hotel Ikar to także gwarancja dobrej ceny oraz wysokiego standardu.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś w Hotel Ikar Poznań!

Zanim jednak, przeniesiesz się na stronę ticketpro.pl, aby zakupić bilety na koncert Within Temptation, warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Jakie były ich początki? Jak dziś wyglądają losy zespołu? O tym poniżej.

Koncertowo formacja supportowała Iron Maiden, grając z grupą w Paryżu i Zurychu, odbyła także część trasy z Rammstein. W 2014 roku formacja nagrała singiel z jednym z polskich muzyków – Piotrem Roguckim, wokalistą zespołu Coma. Utwór ukazał się na krążku „Hydra”.Formacja Within Temptation powstała w 1996 roku z inicjatywy Roberta Westerholta i Sharon den Adel. Rok później, nakładem niezależnej holenderskiej wytwórni DSFA ukazał się debiutancki longplay kapeli („Enter”). Dzięki tej płycie zespół ruszył w trasę po Europie, zdobywając dzięki znakomicie przyjmowanym koncertom coraz większe uznanie. Po krótkiej przerwie wrócili w 2000 roku – nadal koncertowali po Europie umacniając renomę a jednocześnie, 1 grudnia, wydali drugi krążek „Mother Earth”. Nowy album zdobył uznanie krytyków. Na holenderskich listach przebojów album pozostawał przez ponad trzy tygodnie. Zespół zaczął też koncertować więcej w Europie (w tym supportując Paradise Lost), wybrał się również do Meksyku na największe festiwale. W 2004 roku grupa wróciła do studia nagrywając trzecią płytę „The Silent Force”, z której pochodzi m.in. singiel „Memories”:

W listopadzie 2017 roku wokalistka Sharon den Adel wydała pierwszy solowy album pod pseudonimem My Indigo. Promuje go singiel o takim samym tytule, do którego ukazało się również poruszające video.

17.09.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy