Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Tom Odell w Krakowie

Start:

Koniec:

25.01.2019

25.01.2019

Miejsce:

Adres:

TAURON Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków


Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś w radiu utwór zatytułowany „Another love”, „Real love” czy „Wrong Crowd”, teraz będziesz miał okazje usłyszeć go… na żywo! To już pewne, na początku 2019 roku Tom Odell zagra w Polsce.

Brytyjski wokalista swoją karierę zapoczątkował grając w klubach nocnych. Przełomowym rokiem w jego karierze był jednak 2013 rok, w którym wydał swój debiutancki album – „Long Way Down”. Dziś koncertuje na całym świecie i zyskuje coraz większe grono fanów, dzięki swojej wrażliwości, którą obnaża w swoich utworach.

Koncert Tom Odell w Krakowie

Źródło: gloswielkopolski.pl

Tom Odell zagra 25 stycznia 2019 roku na TAURON Arenie, a dzień później na warszawskim Torwarze. Rozważasz zakup biletu na to wydarzenie? Koniecznie czytaj dalej.

Sprzedaż biletów ruszyła już we wrześniu, a zainteresowanych koncertem Tom’a nie brakuje. Z każdym dniem pula biletów drastycznie się zmniejsza, dlatego jeśli chciałbyś uczestniczyć w jednym z większych wydarzeń roku 2019, nie zwlekaj z zakupem wejściówki. Nabyć ją możesz między innymi na platformie biletomat.pl, a jej koszt to 150 zł w przypadku płyty, zaś trybun 135 zł. Musisz przyznać, że to niezwykle niska cena za koncert światowej klasy artysty. Mamy nadzieję, że spotkamy się pod sceną!

Posiadając bilet pozostaje nam jeszcze jedna kwestia, o którą należy zadbać. Niezaprzeczalnie, zaplanowanie bezpiecznego powrotu z koncertu jest sprawą priorytetową. Mając to na uwadze, warto zdecydować się na nocleg w dogodnej lokalizacji, szczególnie w przypadku osób, które przyjechały do Krakowa specjalnie na koncert Tom’a Odell’a. Dotarcie do hotelu w kilka minut i możliwość zwiedzania dawnej stolicy Polski nazajutrz wydaje się być zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż długie godziny spędzone na prowadzeniu samochodu nocą.

Hotel Royal, który mieści się przy ulicy Świętej Gertrudy oddalony jest od miejsca koncertu jedynie o 15 minut jazdy tramwajem. W godzinach nocnych komunikacja także działa sprawnie, dlatego bezpieczeństwo, o którym pisaliśmy powyżej będzie zachowane. Mało tego, na Wawel czy też Rynek Główny dotrzesz pieszo w zaledwie kilka minut spacerem. Hotel Royal to także gwarancja dobrej ceny oraz wysokiego standardu, co jest charakterystyczne dla wszystkich placówek z sieci AMW Hotele.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś: Hotel Royal w Krakowie

Koncert Tom Odell w Krakowie

Źródło: glamour.pl

Zaczekaj jeszcze chwilę! Czy aby na pewno znasz dokładną historię kariery Tom’a Odell’a? Warto zapoznać się z nią nim wyruszysz na długo wyczekiwany koncert. Dla ułatwienia, poniżej przedstawiliśmy najważniejsze informacje.

Tom Odell

Thomas Peter Odell (ur. 24 listopada 1990 r.) – angielski piosenkarz i autor tekstów. W 2012 roku wydał swój debiutancki utwór „Songs from Another Love”, zdobywając nagrodę Critics ‚Choice Award na brytyjskim rynku filmowym. Jego debiutancki album „Long Way Down” został wydany 24 czerwca 2013 roku. Jego drugi album studyjny, Wrong Crowd, został wydany 10 czerwca 2016 r. W październiku 2018 r. ukazał się jego trzeci album studyjny, Jubilee Road.

Lata młodzieńcze Odell urodził się w Chichester, w hrabstwie West Sussex w Anglii. Jego ojcem jest pilot linii lotniczych, a matka uczy w szkole podstawowej. Ma starszą siostrę. Część swojego dzieciństwa spędził w Nowej Zelandii z powodu pracy ojca. Uczył się w Seaford College. Studiował grę na fortepianie do klasy 7 i zaczął pisać swoje własne piosenki w wieku 13 lat.

W wieku 18 lat Odell zrezygnował z udziału w University of York i próbował zdobyć miejsce w szkole muzycznej w Liverpoolu. Pojawiał się co wieczór na imprezach open-mic. Rok później wrócił do Chichester po tym, jak stracił pracę jako barman. Korzystając z samochodu swojej babci, regularnie podróżował do Londynu, by grać na wystawach i umieszczać ogłoszenia w szkołach muzycznych. Studiował w British and Irish Modern Music Institute grając w zespole Tom and the Tides, a następnie przeniósł się do Londynu w 2010 roku. Tom i The Tides nagrali piosenkę „Spider” dla Brytyjczyków i Album studencki Irish Modern Music Institute What’s Inside Your Head Tom. 3. Później jednak postanowił zostać artystą solowym, ponieważ „nie chciał polegać na ludziach”.

19.11.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy