Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Sylwii Grzeszczak w Krakowie

Start:

Koniec:

24.11.2018

24.11.2018

Miejsce:

Adres:

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków


Młoda, piękna i utalentowana – tak o niej mówią fani, których w ciągu kilku lat kariery wokalistki zebrała się pokaźna grupa. Sylwia Grzeszczak, bo to o niej mowa, zadebiutowała w 2004 roku z zespołem Liber. Aktualnie, od kilku lat podbija Polskę solo.

Ty także świetnie bawisz się przy utworach Sylwii? Jeśli tak, to nie powinno Ciebie zabraknąć 24 listopada 2018 roku na TAURON Arenie, ponieważ właśnie tego dnia o godzinie 19:00 zagra i zaśpiewa prosto z serca wokalistka. Nie masz jeszcze planów na ten dzień? Świetnie, bo to będzie niezapomniany koncert!

Koncert Sylwii Grzeszczak w Krakowie

Źródło: https://nto.pl/tag/sylwia-grzeszczak

Zakładamy, że jeszcze nie zaopatrzyłeś się w bilet na występ Sylwii Grzeszczak w TAURON Arenie, dlatego śpieszymy z podpowiedzią, gdzie można go nabyć. Wejściówki dostępne są na platformie kupbilecik.pl, a ich koszt waha się między 60, a 90zł. Cena uzależniona jest od miejsca, z którego będziemy mogli obserwować wydarzenie. Jeśli chcesz bawić się w rytm przebojów wokalistki, śpiesz się! Ilość biletów jest ograniczona, a z każdą chwilą pula się zawęża.

Nie da się ukryć – jak większość koncertów, tak i ten organizowany przez Sylwię Grzeszczak, potrwa do późnych godzin wieczornych. Tych z Was, którzy postanowią przyjechać z odległego miasta do byłej stolicy na to wydarzenie, po występie będzie czeka długa podróż. A gdyby tak jednak zostać na dłużej i spędzić weekend pełen wrażeń w pięknym Krakowie? W tym przypadku warto byłoby wybrać nocleg, który będzie znajdował się w dobrej lokalizacji.

Hotel Royal może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ oddalony jest od TAURON Areny o niespełna 15 minut jazdy tramwajem, a więc z łatwością dotrzesz na koncert Sylwii Grzeszczak. Dodatkowo, zlokalizowany jest on przy ulicy Gertrudy, dzięki czemu w kilka minut znajdziesz się w jednych z najważniejszych punktów na mapie Krakowa – na Wawelu oraz na Rynku Głównym, gdzie mieści się między innymi Kościół Mariacki i Sukiennice. Warto zaznaczyć, że Hotel Royal cechuje wysoki standard, dobra cena, a przy tym profesjonalna obsługa.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś w Hotel Royal Kraków!

Koncert Sylwii Grzeszczak

Źródło: https://www.polsat.pl/news/2017-12-29/sylwia-grzeszczak-diva-polskiej-piosenki-z-idola/

Zanim jednak udasz się na koncert Sylwii Grzeszczak, organizowany w TAURON Arenie, zapoznaj się z opisem jej  życiorysu scenicznego. Poniżej krótka informacja.

Kim jest Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak (ur. 7 kwietnia 1989 w Poznaniu) – polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.

Wokalistka wydała dotychczas cztery albumy studyjne: Ona i on z Liberem, oraz trzy solowe: Sen o przyszłości, Komponując siebie oraz Tamta dziewczyna. Albumy Sen o przyszłości i Komponując siebie uzyskały status potrójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 2. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce, zaś album Tamta dziewczyna uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Większość wydanych przez piosenkarkę singli stało się przebojami, m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”, które zajęły 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

17.09.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy