Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Son Lux we Wrocławiu

Start:

Koniec:

27.09.2018

27.09.2018

Miejsce:

Adres:

Centrum Kongresowe A2

Góralska 5, 53-610 Wrocław


Bilety na koncert Son Lux w Warszawie wyprzedały się błyskawicznie, a Ty straciłeś nadzieję, że usłyszysz swój ulubiony zespół na żywo? Bez obaw, Ryan Lott wraz z Rafiqiem Bhatią i Ianem Changiem wystąpią już niedługo także we Wrocławiu! Son Lux to amerykański zespół, który na swoim koncie ma największe hity, takie jak „Easy”, „You Don’t Know Me”, „Alternate World”, czy „Change Is Everything”. 27 września 2018 roku w Centrum Kongresowym A2 zaprezentują jednak fanom swój najnowszy, piąty album „Brighter Wounds”. Nie może tam Ciebie zabraknąć!

Jeśli jeszcze nie zakupiłeś wejściówki, to koniecznie zrób to jak najszybciej, ponieważ bilety na koncert Son Lux rozprzedają się w zaskakującym tempie! Możesz je nabyć na platformie biletomat.pl, a koszt to jedynie 99zł. Piszemy „jedynie”, bo wrażenia jakie serwuje ten zespół są warte o wiele, wiele więcej!

Koncert Son Lux we Wrocławiu

Źródło: weirdsound.net

Jak każde tego typu wydarzenie, potrwa ono do późnych godzin wieczornych. Dlatego, jeśli wybierasz się na nie z odległego miasta, warto pomyśleć o znalezieniu noclegu w dogodnej lokalizacji.

Hotel Wieniawa to połączenie świetnego usytuowania w centrum miasta z bardzo dobrym standardem w przystępnych cenach. Hotel mieści się przy ulicy Gajowickiej, dzięki czemu na koncert Son Lux dotrzesz w ciągu 18 minut autobusem bądź tramwajem, które kursują na tej linii co 7 minut. Dodatkowo, wykorzystując okazję pobytu we Wrocławiu możesz odhaczyć kilka z najważniejszych punktów na mapie tego miasta. W pobliżu Hotelu Wieniawa znajduje się Park generała Mariana Langiewicza, SkyTower, a Rynek Główny i Stare Miasto oddalone są o niespełna 3 km.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Wieniawa we Wrocławiu

Koncert Son Lux we Wrocławiu

Dla tych z Was, którzy nie słyszeli wcześniej o Son Lux poniżej umieszczamy krótki opis historii zespołu. Sami zobaczcie, że tego koncertu nie można przegapić!

Kim jest Son Lux?

Son Lux to amerykański zespół eksperymentalny. Pierwotnie solowy projekt i pseudonim członka-założyciela Ryana Lotta, trzy pierwsze albumy zespołu, At War z Walls & Mazes, We Are Rising i Lanterns ukształtowały unikalne brzmienie zespołu poprzez post-rockowe i elektronowe wpływy. Wraz z wydaniem czwartego albumu studyjnego, „Bones”, w 2015 roku, Bhatia i Chang dołączyli do Son Lux, przekształcając projekt w trzyczęściowy zespół. Po wydaniu EP, „Stranger Forms and Remedy”, piąty album zespołu, „Brighter Wounds”, został wydany w lutym 2018 roku.

3.08.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy