Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie

Start:

Koniec:

02.04.2019

02.04.2019

Miejsce:

Adres:

TAURON Arena Kraków

Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków


Rok 2019 będzie obfitować w koncerty wielkich artystów, znanych na całym świecie. Duża część z nich pojawi się na polskiej scenie po raz pierwszy, tak będzie w przypadku między innymi Shawna Mendesa. Młody, kanadyjski wokalista i autor tekstów swoją karierę zapoczątkował nagrywając covery Lany Del Rey, Adele, a także Ed Sheerana na YouTube. Jednak jego popularność wzrosła dopiero wówczas, gdy w kwietniu 2015 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany „Handwritten”, który trafił na szczyt listy „Billboard 200”.

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie

Źródło: jazzsoul.com

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się na TAURON Arenie już 2 kwietnia 2019 roku. Mimo dużej liczby dostępnych biletów, zainteresowanie wydarzeniem jest tak wielkie, że ilość ich zmniejsza się z każdą chwilą. Jeśli zatem chcesz bawić się przy muzyce Shawn’a na żywo, nie zwlekaj z zakupem biletu!

Wejściówki na wydarzenie możesz nabyć między innymi na platformie eBilet.pl, a ich cena, w zależności od wybranego miejsca, waha się między 189zł, a 299 złotych. My mamy już swoje bilety, a Ty?

Z pewnością doskonale wiesz, że koncerty tego typu, organizowane na dużą skalę kończą się o późnych godzinach wieczornych. Dodatkowo, powrót z nich często się przeciąga poprzez tłum ludzi oraz korki, które tworzą się na drogach. Z tego względu, warto wziąć pod uwagę nocleg w dogodnej lokalizacji, szczególnie w przypadku osób, które zdecydowały się na przyjazd na koncert Shawna Mendesa z odległego miejsca. Decydując się na takie rozwiązanie, korzystając z okazji pobytu w Krakowie, można poświęcić chwilę na zwiedzanie magicznego miasta. Sukiennice, Wawel czy Kościół Mariacki to tylko kilka z punktów, które oferuje dawna stolica zwiedzającym.

Hotel Royal, który mieści się przy ulicy Świętej Gertrudy w zdecydowanym stopniu ułatwi dostanie się na miejsce koncertu, jak również późniejsze zwiedzanie miasta. Jedynie kilka minut pieszo dzieli go od Wawelu czy Rynku Głównego. Lokalizacja ta, umożliwia także w 15 minut jazdy tramwajem dostanie się na miejsce wydarzenia, a więc TAURON Arenę. Oprócz zalet płynących z dobrego usytuowania Hotelu Royal, na uwagę zasługuje także obsługa na najwyższym poziomie czy też cena, która jest niezwykle przystępna.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś: Hotel Royal w Krakowie

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie

Źródło: youngstars.pl

Zostań z nami jeszcze na chwilę! Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących życia Shawna Mendesa. Mamy nadzieję, że mogłeś dowiedzieć się z nich czegoś nowego!

Shawn Mendes

Shawn Peter Raul Mendes (kanadyjski piosenkarz i autor piosenek). W 2013 r. uzyskał pozycję, publikując covery utworów w aplikacji do udostępniania filmów Vine. W następnym roku zwrócił na siebie uwagę menedżera artysty Andrew Gertlera i Island Records A&R Ziggy Chareton, co doprowadziło go do podpisania umowy z wytwórnią płytową. Od tego czasu wydał trzy albumy studyjne, które były trzema światowymi trasami koncertowymi, a także otrzymał kilka nominacji i nagród.

Mendes wydał debiutancki album EP-owy (2014) oraz debiutancki album studyjny „Handwritten” (2015), którego singiel „Stitches” osiągnął numer jeden w Wielkiej Brytanii i 10. najlepszych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Następnie wydał swój drugi album studyjny Illuminate (2016), którego single „Treat You Better” i „There’s Nothing Holdin ‚Me Back” dotarły do pierwszej dziesiątki w kilku krajach. Jego trzeci album studyjny (2018) był wspierany przez główny singiel „In My Blood”. Wszystkie trzy albumy zadebiutowały na amerykańskiej liście Billboard 200, a pierwsza z nich uczyniła Mendesa jednym z pięciu artystów, który zadebiutował na pierwszym miejscu przed ukończeniem 18 lat. Mendes jest także pierwszym artystą, który wylądował na pierwszym miejscu na liście Billboard Adult Contemporary (2017) oraz czterech pierwszych singli na liście Adult Pop Songs (2018) przed ukończeniem 20 lat.

Mendes ma na swoim koncie trzy trasy koncertowe: ShawnsFirstHeadlines, Shawn Mendes World Tour i Illuminate World Tour. Zaplanowała została kolejna światowa trasa koncertowa na rok 2019, aby wesprzeć swój trzeci studyjny album. Wśród wyróżnień Mendes zdobył 13 nagród SOCAN, trzy nagrody BMI, trzy nagrody Juno, osiem nagród MTV Europe Music, osiem iHeartRadio MMVA oraz dwie nagrody American Music Awards. W 2018 r. Time nazwał Mendesa jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie na swojej liście rocznej.

16.11.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy