Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Nicky Minaj i Future w Łodzi

Start:

Koniec:

24.02.2019

24.02.2019

Miejsce:

Adres:

Atlas Arena

aleja Bandurskiego 7, 94-020 Łódź


Tych artystów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wśród polskiej publiczności mają rzeszę zwolenników, którzy stale śledzą rozwój ich kariery. Teraz, ich marzenie o usłyszeniu ich na żywo może się ziścić, ponieważ Nicky Minaj i Future wystąpią po raz pierwszy w Polsce! Ty także cenisz ich twórczość? W takim razie nie powinno Ciebie zabraknąć pod łódzką sceną już w lutym 2019!

Koncert Nicky Minaj i Future w Łodzi

Źródło: variety.com

Koncert odbędzie się 24 lutego 2019 roku na Atlas Arenie, czyli jednej z większych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Miejsca zatem jest naprawdę wiele, choć zainteresowanych wydarzeniem jest jeszcze więcej. Z tego względu decyzję o ewentualnym zakupie biletu należy podjąć możliwie jak najszybciej.

Zdradzimy, że wejściówki można nabyć między innymi na platformie ebilet.pl, a ich cena waha się od 225 do 355 złotych, w zależności od wybranego miejsca. Dostępna jest także opcja VIP za kwotę rozpoczynającą się od 699 złotych.

Oprócz zakupu biletu na koncert Nicky Minaj i Future należy także zadbać o bezpieczny powrót do domu. Osobom, które mieszkają w miejscu oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów zalecamy wybór noclegu w dogodnej lokalizacji. Dzięki temu, szybko dotrą do hotelu po wydarzeniu, a resztę weekendu mogą poświęcić na zwiedzanie. Będąc w Łodzi nie można odmówić sobie odwiedzenia miejsc, które są warte zobaczenia.

Hotel Reymont oddalony jest od Atlas Areny, a więc miejsca koncertu o 11 minut jazdy autobusem, który kursuje na tej linii co 8 minut. Dodatkowo, nieopodal znajduje się główna ulica – Piotrkowska, Centralne Muzeum Włókiennictwa i Łódzki Ogród Botaniczny. Z miejsca, w którym jest usytuowany Hotel Reymont z łatwością dotrzesz w każdą część malowniczej Łodzi. Warto także wspomnieć, że Hotel Reymont należy do sieci AMW Hotele, co daje nam gwarancję wysokiego standardu oraz dobrej ceny.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś: Hotel Reymont Łódź

Koncert Nicky Minaj i Future w Łodzi

Źródło: variety.com

Zostań jeszcze z nami na moment! Chcielibyśmy zachęcić Ciebie do zapoznania się z krótką historią kariery Nicky Minaj. Zobacz, co warto wiedzieć, nim wyruszysz na koncert!

Nicky Minaj

Onika Tanya Maraj (ur. 8 grudnia 1982 r.), znana zawodowo jako Nicki Minaj, to urodzona w Trynidadzie amerykańska raperka, piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i modelka. Urodziła się w Saint James, w Port of Spain, Trynidadzie i Tobago, a wychowała w Queens w Nowym Jorku. Zdobyła publiczne uznanie po wydaniu covertapes Playtime Is Over (2007), Sucka Free (2008) i Beam Me Up Scotty (2009) .

Po podpisaniu kontraktu z Young Money Entertainment w 2009 roku, Minaj wydała swój pierwszy album studyjny, Pink Friday (2010), który osiągnął najwyższą pozycję na liście Billboard 200 w USA i został ostatecznie pokryty potrójną platyną przez Recording Industry Association of America (RIAA). Jej drugi album, Pink Friday: Roman Reloaded, został wydany w 2012 roku i zadebiutował na pierwszym miejscu w kilku krajach. Minaj zadebiutowała w filmie animowanym w 2012 roku Ice Age: Continental Drift. W 2013 roku była sędzią w dwunastym sezonie American Idol. Trzeci album studyjny Minaj, The Pinkprint, został wydany w 2014 roku. Później zagrała role drugoplanowe w filmach The Other Woman (2014) i Barbershop: The Next Cut (2016). Jej czwarty album, Queen, został wydany w 2018 roku.

Na początku swojej kariery Minaj była znana z kolorowych strojów i peruk. Jej rapowanie wyróżnia się szybkim przepływem oraz użyciem alter ego i akcentów, przede wszystkim brytyjskiego cockneya. Minaj była pierwszą kobietą, która znalazła się na dorocznej liście najgorętszych MC MTV. W 2016 roku Minaj znalazła się na corocznej liście najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

W trakcie swojej kariery zdobyła liczne wyróżnienia, w tym sześć nagród American Music Awards, 11 nagród BET, cztery nagrody MTV Video Music Awards, cztery nagrody Billboard Music Awards, nagrodę Billboard Women in Music Rising Star oraz 10 nominacji do nagrody Grammy. Minaj sprzedała 20 milionów singli jako wiodący artysta, 60 milionów singli jako artysta, a także ponad 5 milionów albumów na całym świecie, co czyni ją jednym z najlepiej sprzedających się artystów na świecie.

13.11.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy