Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Lykke Li w Warszawie

Start:

Koniec:

09.11.2018

09.11.2018

Miejsce:

Adres:

Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR

Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa


Debiut Lykke Li przed dekadą z piosenką „Youth Novels” okazał się początkiem do wielkiej, światowej kariery wokalistki. Wykonanie to w sieci osiągnęło miliony odsłon – takiego początku twórczości nie spodziewała się sama Lykke Li. Teraz, wszyscy fani artystki będą mogli usłyszeć ją w Warszawie.

Koncert odbędzie się już 9 listopada 2018 roku w Centralnym Ośrodku Sportu Hala TORWAR. Mamy nadzieję, że ten wieczór nie został przez Ciebie jeszcze zaplanowany, bo tego wydarzenia nie można przegapić! Planowo, gwiazda na scenie pojawi się o godzinie 19:00.

Dla tych z Was, którzy są zainteresowani udziałem w koncercie, podpowiadamy gdzie można kupić bilety. Wejściówki są do nabycia na platformie alebilet.pl, empik.pl, a także ticketmaster.pl. Cena to 149zł, w przypadku miejsc stojących, zaś 170zł w przypadku siedzących.

Koncert Lykke Li w Warszawie

Źródło: muzo.fm

Tak, jak w przypadku większości koncertów, potrwa on do późnych godzin wieczornych. Zatem, jeśli decydujesz się na przyjazd na to wydarzenie z odległego miasta, ze względów bezpieczeństwa zdecyduj się na skorzystanie z noclegu w dobrej lokalizacji. Jednocześnie, będziesz mieć wtedy okazję by zwiedzić piękną stolicę.

Hotel Belwederski, a także Hotel Mazowiecki wydają się być dobrą opcją. Oba hotele oddalone są o 15 minut jazdy autobusem od miejsca koncertu, a więc Hali TORWAR. Dodatkowo, w kilka minut dotrzesz na Stare Miasto bądź do Ogrodu Saskiego, którego nie można ominąć podczas zwiedzania. Warto zaznaczyć, że zarówno Hotel Belwederski, jak i Hotel Mazowiecki należą do sieci AMW Hotele, co daje gwarancje dobrej ceny i doskonałego standardu.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Mazowiecki Warszawa / Hotel Belwederski Warszawa

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie słyszeli o Lykke Li, postanowiliśmy przybliżyć Jej osobę. Poniżej dowiesz się kim jest artystka i jakie sukcesy ma już na swoim koncie.

Koncert Lykke Li w Warszawie

Źródło: theseventhgambler.blogspot.com

Lykke Li

Lykke Li (Li Lykke Timotej Zachrisson; ur. 18 marca 1986 w Ystad w Szwecji) – szwedzka piosenkarka.

Dorastała w artystycznej rodzinie. Jej matka była fotografem, a ojciec muzykiem. Przeprowadzili się do Sztokholmu, a gdy Lykke skończyła 6 lat, zamieszkali w Portugalii na kolejnych 5 lat, spędzając zimy w Nepalu i Indiach. Jako 19-latka Lykke Li trafiła na 3 miesiące do Nowego Jorku. Później była tancerką w szwedzkim show telewizyjnym.

Jej pierwszy album pt. „Youth Novels” wydany został 4 lutego 2008 r. przez LL Recordings i został rozpowszechniony w całej Europie w czerwcu tego samego roku. Producentem albumu byli Björn Yttling i Lasse Mårtén. W USA pojawił się 6 maja 2008, w Irlandii 6 czerwca 2008, a w Wielkiej Brytanii 9 czerwca.

Lykke Li zaczęła swoją karierę na portalu MySpace od publikacji utworu „Tonight”. Osiągnęła sukces dopiero wydając EP (minialbum) „Little Bit” w 2007 roku. Stereogum nadało jej tytuł artysty w październiku 2007 i opisało jej muzykę jako mieszankę soulu, electro i delikatnego popu.

Jej piosenka „I’m Good I’m Gone” jest jednym z utworów wchodzących w skład podkładu muzycznego do gry FIFA 09. Utwór „Possibility” znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Saga „Zmierzch”: Księżyc w nowiu. Jej piosenka „I Follow Rivers” doczekała się akustycznego coveru w wykonaniu belgijskiej męskiej grupy Triggerfinger oraz projektu Audiogroove, a także została zremiksowana przez Magiciana. Przez 6 tygodni „I Follow Rivers” w jej wykonaniu było nr 1 w Niemczech. Ta sama piosenka została wykorzystana w TVP 2 w reklamówce dotyczącej seriali na jesień 2012 roku.

W 2013 r. została zaproszona przez Davida Lyncha do udziału w pracach nad jego albumem „The Big Dream”, na którego potrzeby zaśpiewała wydany na singlu utwór „I’m Waiting Here”. Wystąpiła gościnnie w piosence U2 „The Troubles”.

W 2014 r. wzięła udział w produkcji filmu pt. „Tommy” reżyserii swojego bliskiego przyjaciela, Tarika Saleha. Grała jedną z pierwszoplanowych ról.

10.10.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy