Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Kodaline w Warszawie

Start:

Koniec:

14.10.2018

14.10.2018

Miejsce:

Adres:

Teatr Palladium

Złota 9, 00-001 Warszawa


Tym razem coś dla fanów brzmień alternatywnego rocka, w których bezsprzecznie wiedzie prym między innymi właśnie zespół Kodaline. Ich historia rozpoczęła się debiutem piosenki „Give me a minute”, która nieoczekiwanie odniosła duży sukces. Początkowo jako 21 Demands, dziś podbijają świat swoimi przebojami jako Kodaline.

Słuchasz na co dzień alternatywnego rocka? Jeśli nie przepadasz za tego typu brzmieniami, to mimo wszystko zachęcamy do zapoznania się z hitami takimi jak: „High hopes”, „All I want” czy „The one”, bowiem muzyka tworzona przez tą grupę mężczyzn trafia do setek tysięcy osób, bez względu na to, czy na co dzień preferują metal, muzykę klasyczną czy pop. Jesteśmy pewni, że ich wysmakowane utwory zawładną także Twoim sercem.

Opowiadamy Wam o tych niesamowicie uzdolnionych artystach nie bez przyczyny. Otóż, wielkimi krokami zbliża się ich koncert, który zagrają w Warszawie. Już 14 października 2018 roku zespół Kodaline zagra przeboje w przygotowanej specjalnie na tą okazję aranżacji. Koncert odbędzie się o godzinie 18:00 w Teatrze Pallladium.

Bilety można nabyć na platformie alebilet.pl, a ich koszt wynosi 245zł wzwyż. Jeśli zależy Tobie, aby wziąć udział w tym wydarzeniu, śpiesz się! Wejściówki na koncert Kodaline rozchodzą się w niesamowitym tempie.

Dla tych z Was, którzy zdecydują się przyjechać na występ zespołu z odległego miasta, może to być świetna okazja, aby spędzić weekend w Warszawie i zwiedzić najważniejsze punkty z listy zabytków i atrakcji stolicy. Planowanie pobytu warto zacząć od znalezienia noclegu w dobrej lokalizacji.

Hotel Belwederski oddalony jest od Złotej 9, a więc miejsca koncertu o 6 minut jazdy autobusem. Zaś Hotel Mazowiecki o 11 minut… spacerem! Dodatkowo, obie propozycje w zdecydowanym stopniu ułatwią Tobie zwiedzania poszczególnych miejsc. Warto także zaznaczyć, że zarówno Hotel Belwederski, jak i Hotel Mazowiecki cechuje uprzejma obsługa, dobra cena, a także wysoki standard.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś!

Hotel Mazowiecki Warszawa / Hotel Belwederski Warszawa

Zanim przeniesiesz się na stronę alebilet.pl, w celu zakupu wejściówki na zbliżający się koncert Kodeline, warto zapoznać się z historią ich kariery. Co wpłynęło na ogromny sukces zespołu?

Kodaline

  • 2005-11 – 21 Demands

Jako 21 Demands, zespół po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę w listopadzie 2007 roku, kiedy wzięli udział w piątej edycji talent show RTÉ; You’re a Star, zdobywając drugie miejsce. 3 marca 2007 roku zespół wydał swój singiel, zatytułowany Give Me A Minute, który później znalazł się na Irish Singles Chart, gdzie zdobył pierwsze miejsce. 21 Demands napisał także One of Those Days, który puszczany był na irlandzkim kanale YouTube Channel Television.

  • 2012 – In a Perfect World

Kwartet wydał swój debiutancki minialbum The Kodaline EP we wrześniu 2012. Jeden z czterech utworów umieszczony na epce został szczególnie wyróżniony; „All I Want” został wybrany jako BBC Radio 1 DJ Fearne Cotton’s Record of the Week, towarzyszył w 9 serii Chirurgów, „Remember the Time” i służył jako tło muzyczne dla Google’s 2012: Year In Review video. W grudniu 2012, BBC ogłosiło, że Kodaline zostało nominowane do Sound of 2013.

  • 2015 – Coming Up for Air

Kodaline 9 lutego wydali swój drugi album. Wyróżnione utwory to: ,,Honest” (wydany 8 grudnia 2014) oraz ,,The One”. Przez Metacritic został umieszczony na 51. miejscu setki najlepszych piosenek.

  • 2017 – nadchodzący trzeci album

Główny singiel Brother został wydany 23 czerwca 2017 roku. Steve ponownie pojawił się w The Midnight Hour obok Eldeniro90, gdzie odbyła się premiera nowej muzyki.

17.09.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy