Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Jack White’a w Warszawie

Start:

Koniec:

09.10.2018

09.10.2018

Miejsce:

Adres:

Centralny Ośrodek Sportu Hala TORWAR

Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa


Kiedy Jack White dołączył do zespołu The White Stripes jako gitarzysta i wokalista chyba nikt nie spodziewał się, że jego kariera z czasem nabierze takiego rozpędu. Uzdolniony artysta zdobył jednak szerokie grono zwolenników, a sukces artystyczny umożliwił jemu jako muzykowi solowemu na współprace z innymi sławnymi muzykami.

Ty także stale śledzisz twórczość White’a? Jeśli tak, to nie może ominąć Ciebie, zbliżający się wielkimi krokami, koncert w Warszawie. To ogromne wydarzenie będzie miało miejsce już 9 października 2018 roku w Centralnym Ośrodku Sportu Hala TORWAR. Mamy nadzieję, że na ten dzień nie masz aktualnie planów, bo będzie to jedno z ważniejszych imprez planowanych na rok 2018 – musisz tam być!

Jeśli chcesz dać porwać się niesamowitej energii wokalisty, to nie zwlekaj zbyt długo – koncert tuż tuż, a biletów z każdą godziną coraz mniej! Wejściówki możesz nabyć na platformie alebilet.pl, których koszt wynosi od 260 do 300 złotych. Cena uzależniona jest od wybranego miejsca, z którego będziemy obserwować gwiazdę.

jack1

Koncert Jack White’a z pewnością nie skończy się prędko, ponieważ chyba nikt tak jak on, nie jest w stanie porwać publiczność. Z tego względu, jeśli zdecydujesz się przyjechać na to wydarzenie z odległego miasta, warto pomyśleć o noclegu w dobrej lokalizacji. Emocje po występie mogą szybko nie opaść, a jazda pod wpływem takiej dawki ekscytacji może być niebezpieczna! Dodatkowo, żal byłoby nie skorzystać z możliwości zwiedzenia pięknej stolicy przy okazji pobytu.

Hotel Mazowiecki oddalony jest od Hali TORWAR o niespełna 15 minut jazdy autobusem, z kolei Hotel Belwederski o 9 minut. Bez względu na to, na którą z propozycji się zdecydujesz nie będziesz miał problemów z dotarciem zarówno na koncert, jak i późniejsze zwiedzanie ważnych punktów na mapie Warszawy. Warto zaznaczyć, że Hotel Mazowiecki i Hotel Belwederski należą do sieci AMW Hotele, a więc stanowią gwarancję dobrej ceny, standardu oraz profesjonalnej obsługi.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś!
Hotel Mazowiecki Warszawa / Hotel Belwederski Warszawa

jack2

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że znasz większość utworów Jack White’a, ale czy wiesz jak wyglądała cała historia jego kariery? Warto zapoznać się z nią, nim ruszysz na ten niezapomniany koncert. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji z jego życiorysu.

Jack White

John Anthony „Jack” White (z domu Gillis, ur. 9 lipca 1975 r.) jest amerykańskim piosenkarzem i tekściarzem. Jest najbardziej znany jako wokalista i gitarzysta duetu The White Stripes, ale odniósł także sukces w innych zespołach i jako solowy artysta. White cieszy się stałym, krytycznym i popularnym sukcesem i jest powszechnie uważany za jednego z kluczowych artystów odrodzenia się garażu w 2000 roku. Wygrał dwanaście nagród Grammy, a wszystkie trzy jego solowe albumy osiągnęły numer jeden na listach przebojów Billboardu. Rolling Stone umieścił go na pozycji numer 70 na swojej liście „100 najlepszych gitarzystów wszechczasów” w 2010 roku. Lista Davida Frickego na 2011 rok umieściła go na pozycji numer 17.

Po zakończeniu pracy w kilku undergroundowych zespołach Detroit jako perkusista, White założył The White Stripes z rodowitą byłą i nową żoną z Detroit Meg White w 1997 roku. Ich przełomowy album 2001, White Blood Cells, przyniósł im międzynarodową sławę dzięki hitowemu singlowi i towarzyszącemu teledyskowi „Zakochać się w dziewczynie”. To uznanie dostarczyło White możliwości współpracy ze znanymi artystami, w tym Loretta Lynn i Bob Dylan. W 2006 roku White założył The Raconteurs z Brendanem Bensonem, aw 2009 założył The Dead Weather z Alison Mosshart of The Kills. 24 kwietnia 2012 roku White wydał swój debiutancki solowy album, Blunderbuss. Jego drugi studyjny album, Lazaretto, ukazał się 10 czerwca 2014 roku. Obaj otrzymali szerokie uznanie komercyjne i krytyczne. Jego trzeci studyjny album, Boarding House Reach, ukazał się 23 marca 2018 roku.

White jest członkiem zarządu Biblioteki Kongresu „National Recording Preservation Foundation”. Jego wytwórnia płytowa i studio Third Man Records wydaje płyty winylowe z własnej twórczości oraz innych artystów i lokalnych uczniów. Lazaretto ma rekordową liczbę sprzedanych przeze mnie winylów od 1991 roku. White ma bogatą kolekcję gitar i innych instrumentów i preferuje przedmioty vintage, które często mają połączenia ze słynnymi artystami bluesowymi. Jest wokalistą adwokata technologii analogowej i technik nagrywania.

Biały ceni swoją prywatność i wiadomo, że tworzy błędne wskazówki dotyczące jego życia osobistego. On i Meg White pobrali się w 1996 roku, ale rozwiedli się w 2000 roku przed szczytem sławy zespołu. Następnie zaczęli nazywać siebie rodzeństwem. Później był żonaty z modelką i piosenkarką Karen Elson w latach 2005-2013; mają syna i córkę. Obecnie mieszka w Nashville w stanie Tennessee.

17.09.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy