Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Ed Sheeran’a w Warszawie

Start:

Koniec:

11.08.2018

12.08.2018

Miejsce:

Adres:

Stadion Narodowy w Warszawie

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa


Ed Sheeran to brytyjski piosenkarz, który swoimi utworami porusza od kilku lat rzeszę ludzi. Romantyczna dusza wokalisty z kolei sprawia, że jego koncerty są niezwykle magiczne. W Polsce, mogliśmy usłyszeć go jedynie raz, w 2015 roku. Jednak po trzech latach, artysta znów będzie mógł stanąć na polskiej scenie i zagrać dla swoich fanów. Tym razem, dotrze do większej liczby zainteresowanych, ponieważ ze względu na fakt, że bilety na koncert wyprzedały się w zaledwie 1h sprawił, że Ed Sheeran zagra zarówno 11 jak i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym.

Macie już swoje bilety na koncert Ed’a? Mamy nadzieję, że tak! Bilety były dostępne na eventim.pl, jednak tak jak pisaliśmy wyżej, przez zaledwie godzinę. Tak ogromne zainteresowanie, nasuwa na myśl tylko jedno stwierdzenie – to będzie największe wydarzenie roku 2018!

ed1

Biorąc pod uwagę fakt, że koncert trwać będzie do późnych godzin wieczornych, a Ty zdecydowałeś się przyjechać na koncert Sheeran’a z innego miasta, warto pomyśleć o znalezieniu noclegu, który będzie mieścił się w dogodnej lokalizacji. Warszawa niesie za sobą mnóstwo możliwości, jednak za dobre usytuowanie oraz standard miejsca często trzeba zapłacić więcej. Inaczej jest w przypadku sieci Hoteli AMW. Hotele AMW to doskonałe wyważenie stosunku jakości do ceny. Ponadto, Hotel Mazowiecki dzieli od stadionu narodowego znajdującego się przy Alei Poniatowskiego zaledwie 15 minut autobusem. Hotel, który mieści się przy ulicy Mazowieckiej pozwala także w pełni wykorzystać czas pobytu w pięknej stolicy. Kilka kroków dzieli go od Pałacu Kultury i Nauki, który jest jednym z obowiązkowych punktów na mapie kulturalnej Warszawy. Kolejnymi punktami, które także są nieopodal to Państwowe Muzeum Etnograficzne, Narodowa Galeria Sztuki czy Ogród Saski.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś: Hotel Mazowiecki Warszawa

Zanim jednak ruszysz na koncert EdSheeran’a, który zbliża się do nas wielkimi krokami, zachęcamy do zapoznania się z jego krótką historią. Sami zobaczcie, jak szybko artysta osiągnął ogromny sukces!

Ed Sheeran

Ed Sheeran urodził się w lutym 1991 roku w Halifax w Anglii. Zaczął grać na gitarze w młodym wieku i wkrótce potem zaczął pisać własne piosenki. Kiedy był nastolatkiem, przeniósł się do Londynu, aby mógł kontynuować swoją pasję. Wylewanie kreatywności Ed’a przyczyniło się do kilku w jego wykonaniu wczesnych EP i setek koncertów. Zwracając uwagę na jego występy w sieci, Sheeran znalazł się na pierwszym miejscu listy iTunes, zanim jeszcze podpisał kontrakt z wytwórnią. Od podpisania kontraktu z Atlanticem, Sheeran sprzedał miliony płyt CD.

ed2

Albumy i utwory

Kiedy Sheeran wyjechał do Stanów Zjednoczonych, znalazł nowego fana w Jamie Foxx, który poprosił Sheerana o pojawienie się w jego programie radiowym Syriusz. Wkrótce potem, w styczniu 2011 roku, Sheeran wydał kolejny EP, ostatni niezależny album. Bez żadnej promocji płyta osiągnęła 2 miejsce na liście iTunes, a on sam podpisał kontrakt z Atlantic Records w tym samym miesiącu.

„+”

Wraz z Atlanticem, Sheeran wydał swój główny debiutancki album studyjny, +. Okazał się absolutnym hitem – album sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy w Wielkiej Brytanii w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Sheeran współtworzył piosenki z głównymi artystami, takimi jak One Direction i Taylor Swift.

„I See Fire” i „x”

Kolejny sukces Sheerana miał nadejść, gdy jego piosenka „I See Fire” pojawiła się w filmie „Hobbit: The Desolation of Smaug”, a w czerwcu 2014 jego kolejny album, x, zadebiutował na pierwszym miejscu w historii. USA i Wielka Brytania Projekt obejmuje trzy najlepsze 10 singli – „Do not”, „Photograph” i „Thinking Out Loud” – z drugą zdobywając nagrodę Grammy za piosenkę roku w 2016.

„÷”

W 2016 roku Sheeran zakończył pracę nad swoim trzecim albumem studyjnym, ÷. W styczniu 2017 roku wydał dwa single z albumu „Shape of You” oraz „Castle on the Hill”, które zadebiutowały na pierwszym miejscu i nr 6 na liście Billboard Hot 100. Sheeran wydał ÷ w marcu 2017 r. i ogłosił koncert światowej trasy koncertowej. Jego nowy album pobił rekord Spotify od pierwszego dnia z 56,7 milionami słuchaczy w ciągu 24 godzin.

„Perfect Duet”

Tego samego roku Sheeran dostarczył kolejny hit – piosenke o miłości „Perfect”, wydaną również w wersji z Beyoncé, zatytułowany „Perfect Duet”. Jego popularność nie wykazuje oznak osłabienia, „Perfect” to hit nr 1 na listach przebojów Billboard Pop i Adult Pop w połowie stycznia 2018 roku.

2.07.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy