Wydarzenia

Wyszukaj wydarzenie

Koncert Alvaro Soler’a w Poznaniu

Start:

Koniec:

17.05.2019

17.05.2019

Miejsce:

Adres:

Sala Ziemi

Głogowska 14, 60-734 Poznań


Alvaro Soler to niezaprzeczalnie gwiazda wielkiego formatu. Kariera jego rozpoczęła się wraz z pojawieniem się w sieci numeru zatytułowanego „Animal”. Dziś, na swoim koncie ma kilka ogromnych hitów, a także imponującą liczbę fanów, którzy wyczekują jego kolejnej trasy koncertowej.

Koncert Alvaro Soler’a w Poznaniu

Źródło: polsat.pl

Wokalista nie pozwolił długo czekać swoim polskim zwolennikom i już w maju zagra na żywo w Poznaniu. Koncert odbędzie się 17 maja 2019 w Sali Ziemi, a dzień później wystąpi na warszawskim Torwarze.

W Twojej głowie nadal gra utwór „Animal” czy „Sofia”? W takim razie nie powinno Ciebie zabraknąć wśród tłumu. Jeśli zdecydujesz się na udział w tym ogromnym wydarzeniu, warto wiedzieć, gdzie można nabyć bilety. Otóż, wejściówki zakupisz między innymi na platformie ticketmaster.pl, a ich cena w przypadku miejsc na płycie to między 120-145 zł, zaś na trybunach 150-170 zł. Nie wahaj się jednak zbyt długo, ponieważ z każdym dniem biletów w puli jest coraz mniej!

Decydując się na udział w koncercie Alvaro Soler’a warto zadbać o bezpieczeństwo powrotu do domu. Jeśli mieszkasz w odległym mieście, warto pomyśleć o noclegu w centrum Poznania, ponieważ jazda w nocy pod wpływem tak dużej dawki emocji może stanowić zagrożenie! Dodatkowo, to świetna okazja, aby spędzić w tym pięknym mieście nieco więcej czasu. Bowiem wartych zobaczenia punktów na mapie Poznania jest wiele.

Hotel Ikar znajdujący się przy ulicy Solnej dzieli ulicę Głogowską, a więc miejsce koncertu jedynie 7 minut jazdy tramwajem, który kursuje na tej linii co zaledwie 4 minuty. Umożliwi to w szybki sposób dotarcie na koncert Alvaro Solera, jak i bezpieczny powrót. Ponadto, dogodna lokalizacja umożliwia także doskonałe połączenie z każdą częścią miasta, co w zdecydowany sposób usprawni zwiedzanie poszczególnych punktów Poznania. W pobliżu znajduje się Stare Miasto, Ratusz czy Jezioro Maltańskie.

Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pokój w atrakcyjnej cenie już dziś! Hotel Ikar Poznań

Koncert Alvaro Soler’a w Poznaniu

Źródło: grablewski.com

Znasz już datę i miejsce koncertu, zakupiłeś bilet, a także zapewniłeś nocleg na czas pobytu. Zanim jednak ruszysz na to długo wyczekiwane wydarzenie, przypomnij sobie początki kariery artysty oraz jego sukcesy. Lista jest naprawdę długa!

Alvaro Soler

Urodzony w 1991 roku w Barcelonie. Przeprowadził się z rodzicami do Japonii w wieku 10 lat, pozostając tam do 17 roku życia. Bardzo wcześnie wziął lekcje gry na fortepianie. Po powrocie do Barcelony w 2010 roku założył zespół muzyczny Urban Lights wraz z bratem i przyjaciółmi. Zespół kontynuował wykonywanie muzyki opisanej jako mieszanka brytyjskiego popu, indie popu i muzyki elektronicznej. Wygrali uniwersytecki konkurs muzyczny, a zespół pojawił się w 2013 roku w konkursie castingu muzycznego w Hiszpanii ¡Tú sí que vales!. Wydali kilka materiałów i album własnej produkcji. Soler prowadził także studia w zakresie projektowania przemysłowego w Escuela de Grafismo Elisava, także w szkole muzycznej i współpracując z agencją modelek z siedzibą w Barcelonie.

Soler zdecydował się porzucić zespół Urban Lights w 2014 roku, aby wyjechać solo, by zostać artystą muzycznym. Z siedzibą w Berlinie wydał swój singiel „El mismo sol” współ napisany przez Solera i Alego Zuckowskiego i Simona Triebel (z zespołu Juli) i wyprodukowany przez Triebel. Piosenka wydana 24 kwietnia 2015 roku stała się początkowo hitem Włoch, osiągając numer jeden na włoskim FIMI i certyfikowanej podwójnej platynie. To także sprawiło, że jest numerem jeden na szwajcarskiej liście hitów Hitparade. Singiel stał się paneuropejskim hitem dla niego także w Niemczech, Francji, Belgii, Austrii i Holandii.

Na podstawie tego sukcesu, Soler wydał swój debiutancki solowy album Eterno Agosto 23 czerwca 2015 roku w Universal Music. W 2016 roku Soler został wybrany na sędziego w dziesiątej serii włoskiego show talentów X Factor. Soler wydał wersję swojej piosenki „Libre” z polską piosenkarką Moniką Lewczuk.

5.11.2018
Lista Wydarzeń


Nasi partnerzy