Aktualności

Wyszukaj artykuł
 • Strona główna
 • »Archiwum

  Koncert Years & Years w Warszawie

  Rok 2019 przyniesie nam wiele koncertów zagranicznych artystów muzyki POP, ale nie tylko! Na polskiej scenie zabrzmią także elektroniczne dźwięki. Dla zwolenników energicznej muzyki, zaplanowano koncert brytyjskiego zespołu Years & Years.

  26.11.2018 | Warszawa
  więcej

  Koncert Tom Odell w Krakowie

  Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś w radiu utwór zatytułowany „Another love”, „Real love” czy „Wrong Crowd”, teraz będziesz miał okazje usłyszeć go… na żywo! To już pewne, na początku 2019 roku Tom Odell zagra w Polsce.

  19.11.2018 | Kraków
  więcej

  Koncert Shawna Mendesa w Krakowie

  Rok 2019 będzie obfitować w koncerty wielkich artystów, znanych na całym świecie. Duża część z nich pojawi się na polskiej scenie po raz pierwszy, tak będzie w przypadku między innymi Shawna Mendesa. Młody, kanadyjski wokalista i autor tekstów swoją karierę zapoczątkował nagrywając covery Lany Del Rey, Adele, a także Ed Sheerana na YouTube. Jednak jego popularność wzrosła dopiero wówczas, gdy w kwietniu 2015 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany „Handwritten”, który trafił na szczyt listy „Billboard 200”.

  16.11.2018 | Kraków
  więcej

  Koncert Nicky Minaj i Future w Łodzi

  Tych artystów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wśród polskiej publiczności mają rzeszę zwolenników, którzy stale śledzą rozwój ich kariery. Teraz, ich marzenie o usłyszeniu ich na żywo może się ziścić, ponieważ Nicky Minaj i Future wystąpią po raz pierwszy w Polsce! Ty także cenisz ich twórczość? W takim razie nie powinno Ciebie zabraknąć pod łódzką sceną już w lutym 2019!

  13.11.2018 | Łódź
  więcej

  Metallica wystąpi w sierpniu w Warszawie

  Czy wiesz, kto był głównym pomysłodawcą nazwy Metallica? Otóż był nim Ron Quintana, promotor muzyki metalowej w San Francisco, który planował stworzenie nowego czasopisma, mającego promować amerykańskie i brytyjskie zespoły metalowe. Opracował kilka wariantów, ale w celu wyłonienia zwycięskiej nazwy zwrócił się o pomoc do Larsa Ulricha. Wśród nich była właśnie Metallica, która najbardziej przypadła do gustu Ulrichowi. Chciał jej jednak użyć jako nazwę swojego zespołu, zaproponował więc Quintanie Metal Manię jako tytuł jego czasopisma.

  12.11.2018 | Warszawa
  więcej

  Koncert Alvaro Soler’a w Poznaniu

  Alvaro Soler to niezaprzeczalnie gwiazda wielkiego formatu. Kariera jego rozpoczęła się wraz z pojawieniem się w sieci numeru zatytułowanego „Animal”. Dziś, na swoim koncie ma kilka ogromnych hitów, a także imponującą liczbę fanów, którzy wyczekują jego kolejnej trasy koncertowej.

  5.11.2018 | Poznań
  więcej
  

  Nasi partnerzy