Aktualności

Wyszukaj artykuł
 • Strona główna
 • »Archiwum

  OGŁOSZENIE O NAJEM POMIESZCZENIA RESTAURACYJNEGO ZLOKALIZOWANEGO W HOTELU ISKRA ul. Planty 4, 26-600 Radom

  Lokal o charakterze gastronomicznym przeznaczony do wynajęcia, o łącznej powierzchni użytkowej: 320,37 m2, w tym: restauracja wraz z kuchnią i zapleczem (224,37 m2), pomieszczenia gospodarcze w piwnicy (96,00 m2), znajdują się na terenie Hotelu Iskra kategorii trzy gwiazdkowej (***) położonego w Radomiu przy ul. Planty 4. Dla w/w nieruchomości Sąd Rejonowy w Radomiu, Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą o nr RA1R/00013168/3. Przedmiot najmu wykorzystywany będzie na działalność gastronomiczną.

  26.10.2018 | Aktualności
  więcej

  TransLogistica Poland 2018 – Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie

  Działasz na co dzień w jednym z głównych sektorów transportu? Spedycja czy logistyka to nie tylko Twój zawód, ale także konik? A może stoisz przed wyborem swojej ścieżki życiowej i bierzesz pod uwagę ten kierunek? Bez względu na to, na które z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to TransLogistica Poland 2018 to wydarzenie skierowane właśnie do Ciebie!

  11.10.2018 | Warszawa
  więcej

  Poznańskie Targi Piwne 2018

  Tym razem, coś dla miłośników piwa, ale nie tylko. Wśród tłumu będzie można wypatrzeć także producentów, dystrybutorów i importerów piw rzemieślniczych. Nie zabranie również właścicieli restauracji oraz barów. Mowa oczywiście o coraz popularniejszych Poznańskich Targach Piwnych.

  10.10.2018 | Poznań
  więcej

  Koncert Lykke Li w Warszawie

  Debiut Lykke Li przed dekadą z piosenką „Youth Novels” okazał się początkiem do wielkiej, światowej kariery wokalistki. Wykonanie to w sieci osiągnęło miliony odsłon – takiego początku twórczości nie spodziewała się sama Lykke Li. Teraz, wszyscy fani artystki będą mogli usłyszeć ją w Warszawie.

  10.10.2018 | Warszawa
  więcej

  Koncert Katarzyny Nosowskiej w Poznaniu

  Większość z Was z pewnością zna Katarzynę Nosowską z popularnych do dziś utworów zespołu Hey. To właśnie w nim artystka przez wiele lat spełniała się w roli wokalistki i autorki tekstów. Aktualnie, działa pod własnym nazwiskiem występując na scenie, angażując się w festiwale takie jak Męskie Granie czy pisząc felietony.

  10.10.2018 | Poznań
  więcej

  Koncert Dawida Podsiadło w Krakowie

  Stało się, po ponad rocznej przerwie, Dawid Podsiadło wrócił na scenę! Oficjalny powrót artysty nastąpił wraz z trasą Męskiego Grania 2018, a chwilę po ogłoszeniu tegorocznego składu Orkiestry Męskiego Grania, wypuścił nowy singiel pod tytułem „Małomiasteczkowy”, który szybko stał się hitem w każdej stacji radiowej. Utwór ten to także promocja najnowszej płyty i trasy koncertowej wykonawcy. Na liście nie mogło zabraknąć także Krakowa.

  10.10.2018 | Kraków
  więcej
  

  Nasi partnerzy