Aktualności

Wyszukaj artykuł
 • Strona główna
 • »Archiwum

  Koncert Kodaline w Warszawie

  Tym razem coś dla fanów brzmień alternatywnego rocka, w których bezsprzecznie wiedzie prym między innymi właśnie zespół Kodaline. Ich historia rozpoczęła się debiutem piosenki „Give me a minute”, która nieoczekiwanie odniosła duży sukces. Początkowo jako 21 Demands, dziś podbijają świat swoimi przebojami jako Kodaline.

  17.09.2018 | Warszawa
  więcej

  Międzynarodowe Targi Książki 2018 w Krakowie

  Jesteś molem książkowym, który każdą wolną chwilę poświęca na odkrywanie świata zawartego w kryminałach, powieściach bądź romansach? A może do tej pory nie udało się Tobie przeczytać zbyt wiele publikacji, ale Twoim postanowieniem na 2018 rok była zmiana tego stanu rzeczy? Bez względu na to, na które z pytań odpowiedziałeś twierdząco – Targi Książki, to będzie coś idealnego dla Ciebie! Międzynarodowe Targi Książki odbędą się w Krakowie od 25 do 28 października 2018 roku.

  17.09.2018 | Kraków
  więcej

  Koncert Within Temptation w Poznaniu

  Po 4 latach nadszedł długo oczekiwany moment dla fanów zespołu Within Temptation – na początku 2018 roku odbyła się premiera siódmego z kolei krążka. Ale to nie wszystko! Z okazji premiery zorganizowana została trasa obejmująca 33 miasta, a wśród nich znajduje się między innymi…Poznań! Koncert odbędzie się już 26 października 2018 roku o godzinie 18:00 w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Bezsprzecznie, będzie to jedno z tych wydarzeń, o których będzie bardzo głośno!

  17.09.2018 | Poznań
  więcej

  Koncert Sylwii Grzeszczak w Krakowie

  Młoda, piękna i utalentowana – tak o niej mówią fani, których w ciągu kilku lat kariery wokalistki zebrała się pokaźna grupa. Sylwia Grzeszczak, bo to o niej mowa, zadebiutowała w 2004 roku z zespołem Liber. Aktualnie, od kilku lat podbija Polskę solo. Ty także świetnie bawisz się przy utworach Sylwii? Jeśli tak, to nie powinno Ciebie zabraknąć 24 listopada 2018 roku na TAURON Arenie, ponieważ właśnie tego dnia o godzinie 19:00 zagra i zaśpiewa prosto z serca wokalistka. Nie masz jeszcze planów na ten dzień? Świetnie, bo to będzie niezapomniany koncert!

  17.09.2018 | Kraków
  więcej

  Koncert Jubileuszowy z okazji 55-lecia Krzysztofa Krawczyka w Poznaniu!

  Już od 1963 roku mamy zaszczyt podziwiać na scenie niezwykle utalentowanego artystę. Krzysztof Krawczyk to artysta przez duże „A”, który znany jest z charakterystycznego barytonowego głosu, gitary oraz nuconych do dziś przez setki tysięcy ludzi przebojów takich jak „Chciałem być”, „Bo jesteś Ty”, „Parostatek” czy „Mój przyjacielu”. Kariera Krzysztofa Krawczyka była i nadal jest przepełniona ogromną ilością nagród, wyróżnień i słów uznania.

  17.09.2018 | Poznań
  więcej

  Koncert Jack White’a w Warszawie

  Kiedy Jack White dołączył do zespołu The White Stripes jako gitarzysta i wokalista chyba nikt nie spodziewał się, że jego kariera z czasem nabierze takiego rozpędu. Uzdolniony artysta zdobył jednak szerokie grono zwolenników, a sukces artystyczny umożliwił jemu jako muzykowi solowemu na współprace z innymi sławnymi muzykami.

  17.09.2018 | Warszawa
  więcej

  Hotel Royal- wykonanie, ujednolicenie i scalenie kosztorysów inwestorskich. Termin składania ofert przedłużony do 25.09.2018r.

   

  Wykonanie, ujednolicenie i scalenie kosztorysów inwestorskich (szczegółowych) dot. prac budowlanych
  związanych z przebudową oraz pełnobranżowym remontem części „A” Hotelu „Royal” (kamienice
  nr 26 i 27) położonego w Krakowie przy ul. Św. Gertrudy 26-29”, w podziale na 2 części

   

  6.09.2018 | Bez kategorii
  więcej
  

  Nasi partnerzy