Aktualności

Wyszukaj artykuł
 • Strona główna
 • »Archiwum

  Targi CEDE 2018 w Poznaniu

  Pracujesz w branży stomatologicznej i zastanawiasz się jakie nowości w tej dziedzinie niesie za sobą 2018 rok? Jakie narzędzia na miarę XXI wieku mogą usprawnić Twoją pracę, a Twoim pacjentom oferować dodatkowe usługi? A może po prostu stomatologia leży w kręgu Twoich zainteresowań? Bądź po prostu, chcesz wypromować swój gabinet stomatologiczny? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to nie może Ciebie zabraknąć na Targach CEDE 2018 organizowanych w Poznaniu! To już 27 edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych, a mimo to, z roku na rok cieszy się ona jeszcze większym zainteresowaniem.

  14.08.2018 | Poznań
  więcej

  Soundedit 2018 w Łodzi

  Wielkimi krokami zbliża się 10 edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, na którym spotykają się profesjonaliści z amatorami. Jedyna na świecie w pełni autorska impreza dedykowana jednej z najbardziej kreatywnych w chwili obecnej grup zawodowych, jakimi bez wątpienia są producenci muzyczni. To ogromne wydarzenie odbędzie się już od 25 do 27 października 2018 w Łodzi. W Klubie Wytwórnia będziemy mogli podziwiać na scenie między innymi The Opposition, Mery Spolsky, Orbitial oraz Nosowską.

  10.08.2018 | Łódź
  więcej

  MeetUp 2018 Kraków

  Śledzisz na bieżąco filmy umieszczane przez znanych youtuberów? Chciałbyś spotkać ich i poznać bliżej? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to nie powinno Ciebie zabraknąć na kolejnej edycji MeetUp 2018! To największe wydarzenie YouTube, jakie jest cyklicznie organizowane w Polsce. Event odbędzie się już niebawem, bo już 1 września 2018 roku w Krakowie. Kogo będziemy mogli wypatrywać na Tauron Arenie? Na MeetUp’ie pojawią się między innymi: Rezigiusz, Życie na Wózku oraz Red Lipstick Monster.

  8.08.2018 | Kraków
  więcej

  Late Summer Festival w Poznaniu

  Lato powoli zbliża się ku końcowi, a Ty zastanawiasz się w jaki sposób je pożegnać? W takim razie nie może Ciebie zabraknąć na Late Summer Festival! To pierwsza edycja nowego, miejskiego festiwalu, na którym koncerty odbywać będą się na dwóch scenach umiejscowionych na mecie toru regatowego nad Jeziorem Malta! Nie zabraknie także specjalnej strefy gastronomicznej z food truckami. To ogromne wydarzenie będzie miało miejsce już 1 września 2018 roku w Poznaniu. Na Maltańskiej Scenie Muzycznej zagrają między innymi Tom Odell, Nosowska, Daria Zawiałow oraz Ralph Kaminski.

  6.08.2018 | Poznań
  więcej

  Koncert Son Lux we Wrocławiu

  Bilety na koncert Son Lux w Warszawie wyprzedały się błyskawicznie, a Ty straciłeś nadzieję, że usłyszysz swój ulubiony zespół na żywo? Bez obaw, Ryan Lott wraz z Rafiqiem Bhatią i Ianem Changiem wystąpią już niedługo także we Wrocławiu! Son Lux to amerykański zespół, który na swoim koncie ma największe hity, takie jak „Easy”, „You Don’t Know Me”, „Alternate World”, czy „Change Is Everything”. 27 września 2018 roku w Centrum Kongresowym A2 zaprezentują jednak fanom swój najnowszy, piąty album „Brighter Wounds”. Nie może tam Ciebie zabraknąć!

  3.08.2018 | Wrocław
  więcej

  FIWE Fitness Trade Show 2018

  Starasz się prowadzić zdrowy styl życia? A może szukasz motywacji, aby zmienić coś w swoim życiu? Bez względu na to, na które z pytań odpowiedziałeś twierdząco, nie może Ciebie zabraknąć na FIWE Fitness Trade Show 2018! Największe w tej części Europy targi fitness & wellness odbędą się w Centrum Wystawienniczym Expo XXI już 21-23 września 2018 roku. Bilety na FIWE można nabyć na platformie fiwe.pl. Koszt wejściówki w opcji Standard na 1 dzień to 35zł, z kolei 2 dni 59zł. W przypadku wersji VIP, jednodniowy wynosi 65zł, a dwudniowy 99zł. Najdroższy karnet to Diamond VIP – 95zł i 129zł.
  1.08.2018 | Warszawa
  więcej

  Nasi partnerzy