Aktualności

Wyszukaj artykuł
 • Strona główna
 • »Archiwum

  Air Show 2018 w Radomiu

  Niesamowity pokaz lotniczy w Radomiu możemy podziwiać już od XV edycji! Pierwsze widowisko odbyło się w 1991 roku i z każdą kolejną edycją przyciągało coraz większe grono zainteresowanych wydarzeniem. W tym roku (XVI edycja) po raz kolejny będziemy mogli zachwycić się tym wspaniałym widowiskiem – Air Show odbędzie się 25-26 sierpnia 2018 roku na Lotnisku Sadków. Czym zaskoczą nas organizatorzy w tym roku? Tego możemy jedynie się domyślać. Jedno jest jednak pewne – nie zabraknie imponujących pokazów statków powietrznych, interesującej naziemnej statycznej wystawy sprzętu wojskowego oraz inspirujących prezentacji przedsiębiorstw z branży lotniczej.
  5.07.2018 | Radom
  więcej

  Kraków Live Festival 2018

  Już niedługo, bo 17-18 sierpnia 2018 roku odbędzie się kolejna edycja jednego z największych festiwalów w Polsce. Pierwszy raz Kraków Live Festival odbył się w 2006 roku i od tamtej pory z roku na rok przyciąga coraz większą grupę zainteresowanych. Wzrastająca popularność festiwalu nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ jest to impreza, na której występują światowej klasy artyści. W latach ubiegłych na scenie zagrali m.in.: Lana Del Rey, Ellie Goulding, Muse, The Neighbourhood. Nie zabrakło także polskich muzyków takich jak Kortez czy Hey.

  4.07.2018 | Kraków
  więcej

  Męskie Granie 2018 w Warszawie

  Jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń sezonu powraca! Pierwsza, ogólnopolska trasa „Męskiego Grania” miała miejsce w 2009 roku, osiągając już w pierwszej edycji ogromny sukces. Aktualnie, z roku na rok grono zwolenników męskiego brzmienia stale się powiększa. Dla osób, które nie słyszały wcześniej o tym wydarzeniu, podpowiadamy, że to impreza, na której spotykają się czołowi polscy artyści, których celem jest wyznaczyć nową jakość na naszej scenie festiwalowej.

  3.07.2018 | Warszawa
  więcej

  Koncert Ed Sheeran’a w Warszawie

  Ed Sheeran to brytyjski piosenkarz, który swoimi utworami porusza od kilku lat rzeszę ludzi. Romantyczna dusza wokalisty z kolei sprawia, że jego koncerty są niezwykle magiczne. W Polsce, mogliśmy usłyszeć go jedynie raz, w 2015 roku. Jednak po trzech latach, artysta znów będzie mógł stanąć na polskiej scenie i zagrać dla swoich fanów. Tym razem, dotrze do większej liczby zainteresowanych, ponieważ ze względu na fakt, że bilety na koncert wyprzedały się w zaledwie 1h sprawił, że Ed Sheeran zagra zarówno 11 jak i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym.

  2.07.2018 | Warszawa
  więcej

  Nasi partnerzy